Viimased lood

latest

Lõvi

  foto : unsplash / Kateryna Hliznitsova   23. juuli - 22. ...

 

foto : unsplash / Kateryna Hliznitsova

 

23. juuli - 22. august

Planeet : Päike

Tulemärk

Tugevad küljed : tahtejõud, õilsad tunded

Puudused : uhkus, autoritaarsus

Sobib hästi Jäära ja Amburiga


Sellel aastal oled sa nõuks võtnud minevikuga lõpp teha ja nautida elu täiel määral. Jupiteri aspekt on hea kuni maikuuni, tuues su ellu rõõmu ja õnne. Oma hea tujuga nakatad sa ka teisi. Töö juures leiad sa toetajaid, asjad hakkavad liikuma õiges suunas. Võib ka juhtuda, et sa saad parema töökoha. 


  • Armastus

Sa ei lase minevikul enam endale haiget teha ja oled otsustanud nautida käesolevat hetke. Sa oled diplomaatilisem ja taktitundelisem oma lähedastega. Jupiter vaatab su peale hea pilguga ja muudab sind vastupandamatuks. Sa võid leida suure armastuse või siis tuleb sul pettuda armastuses - kõik on võimalik ja kõike võib juhtuda. Sa naudid elu muretsemata homse pärast. Hea periood : jaanuari lõpp, veebruari keskpaik, detsembri algus. 

 

 

  • Töö

Sind toetatakse ja aidatakse. Ära lükka pakutud abi tagasi. Jupiteri aspekt on hea, ta juhatab sulle õige teeotsa kätte. Nii hoiad sa end kõikidest probleemidest, mis võiksid su mainet kahjustada ja su nimele halba teha. Planeedid toetavad sind. Hea periood : jaanuari lõpp, aprilli algus, septembri algus.

 

  • Raha

Tänu Jupiteri heldusele suudad sa rohkem säästa ja kõrvale panna. Üks kinnisvaratehing peaks sulle eriti kasulik olema. Jupiteri hea asend peaks aitama sul ka oma sissetulekuid parandada. Üldiselt peaksid su rahaasjad olema heas seisus ja tänu sellele võid sa viia mitmed uued plaanid ellu. Hea periood : jaanuari algus, märtsi keskpaik, aprilli algus. 

 

 

  • Tervis

Jupiter kaitseb ka su tervist. Selleks, et olla paremas vormis, kipud sa aga üle pingutama. Katsu nõu pidada spetsialistiga, kes ütleb sulle, mida sa tegema peaksid. Sa ei hooli kulutustest ja tahad parem välja näha. Tulemused on silmaga nähtavad ja sa leiad endale kadestajaid juurde. Hea periood : juuni, septembri keskpaik, detsembri lõpp. 

 

Tänu Jupiteri energiale võib sul tekkida tunne, et su asjad ei liigu nii kiiresti nagu sina seda tahaksid. Varu kannatlikkust ja ära kaota taktitunnet. Kes aeglaselt sõuab, see kaugele jõuab. Planeetide seis on üldiselt positiivne. Sa muutud palju enesekindlamaks ja lood uusi huvitavaid tutvusi igas valdkonnas. 

Kommentaare ei ole