Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vähk

foto : unsplash / Peter Lewis      Merkuur on sinu märgiga opositsioonis ja selle tõttu võib tänane päev sulle mõningaid sekeldusi kaasa t...

foto : unsplash / Peter Lewis

 

 

 Merkuur on sinu märgiga opositsioonis ja selle tõttu võib tänane päev sulle mõningaid sekeldusi kaasa tuua. Ära kurna ennast ära. Kõik saab korda. Kuu ja Marsi aspekt ei ole aga kõige parem ja selle tõttu võid sa olla üsna halvas tujus. Võib-olla nägid sa öösel halbu unenägusid, võib-olla oled sa lihtsalt emotsionaalsem. Ära muretse, sa leiad lahendused oma probleemidele ja kõik saab korda.


Armastus

Midagi märkimisväärset ei tohiks täna juhtuda, su kaaslane on juba harjunud sinu tujumuutustega ja hoiab ennast ilmselt eemale. Kui sa oled vallaline, siis nuta ennast tühjaks, kuivata pisarad ja usu, et õnn tuleb kord ka sinu õuele.

 

 

 

Töö

Mõned raskused võivad tekkida, võib-olla ei lähe kõik su plaanid läbi. Kõik ei pruugi minna nii nagu sina seda sooviksid aga kõik suuremad takistused on nüüd selja taga. 

 

Tervis

Hoolitse rohkem enda eest, sa oled seda väärt. Ära kurna oma organismi vale toitumisega ära, liigne suhkur ei tee sulle head.

 

Raha

Su rahaasjad peaksid tasapisi hakkama paremuse poole liikuma. Mitmed head võimalused võivad tekkida, mis aitavad sul kindlustada oma tulevikku.

 

 

 

Pere

Pluuto aitab sul muuta omavahelist suhet lähedastega paremaks ja usalduslikumaks. Kõik arusaamatused peaksid kaduma.

 

Suhted

Kui sul on sõpradega arusaamatusi olnud, siis otsi võimalust, kuidas asju siluda ja lepitust otsida.

 

Väike nõuanne: aita neid, kes on seda väärt aga ära lase oma headust ära kasutada

 


Kommentaare ei ole