Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Skorpion

foto : unsplash / Louis Hansel      Uraan on sinu märgiga o...

foto : unsplash / Louis Hansel

 

 

 Uraan on sinu märgiga opositsioonis ja selle tõttu on sind ees ootamas kaunis vastuoluline päev, kallis Skorpionike. Ära hakka mingeid suuremaid otsuseid täna vastu võtma, ära ole nii suurte eelarvamustega ja ära mõtle endale ise probleeme juurde. Sa võid kindel olla, et paremad päevad ei ole enam kaugel, seni aga kannata kõik ära.


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, võid sa kindel olla, et on neid, kes sind kadestavad. Sest sul on hea suhe ja hea kaaslane. See ei jää mitte kellelegi märkamatuks. Kui sa oled aga vallaline, siis Veenus teeb sulle ilusa kingituse tänaseks päevaks: sa võid kohtuda inimesega, kellega sul tekib kohe äratundmistunne. Kelle vastu sa tunned kohe seda, mida kutsutakse suureks armastuseks.

 

 

 

Töö

Suured muutused on sind sellel aastal ees ootamas ja kõikide märkide järgi peaksid need muutused juba varsti algama. 

 

Tervis

Sa peaksid täna lausa pakatama heast energiast ja olema heas vormis nii vaimselt, kui füüsiliselt. 

 

Raha

Ole ettevaatlik oma rahaasjadega ja ära soorita ühtegi kahtlast tehingut. Ära lase ennast nii palju mõjutada teiste arvamusest ja mõtle rohkem oma peaga.

 

 

 

Pere

Kodune õhkkond võib olla pingelisem, kui tavaliselt. Mõned sõnavahetused ja arusaamatused võivad tekkida. 

 

Suhted

Sul on viimasel ajal nii palju oma isikliku elu ja tööasjadega tegemist, et sõprade jaoks ei jää üldse aega. Tunne huvi, kuidas neil läheb.

 

Väike nõuanne: ära suru oma tahtmist iga hinnaga peale


Kommentaare ei ole