Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäär

foto : unsplash / Alessandro Bianchi      Täna on pühapäev,...

foto : unsplash / Alessandro Bianchi

 

 

 Täna on pühapäev, 8. jaanuar: ära unusta, kallis Jäär, et hea õnn saadab sind praegusel hetkel. Ära maga seda perioodi maha ja vii oma unistused ellu. Jupiter on sinuga, sul ei ole vaja mitte midagi karta. 


Armastus

Tänane päev toob su ellu armastust ja õnne. Kui sa oled juba kellegagi koos, võtad sa oma elu rahulikult, ei otsi mujalt vaheldust, ei kaeba oma saatuse üle ja hindad väikeseid õnnehetki, mida elu sulle toob, kaugel eemal igapäevase elu stressist. Kui sa aga otsid alles armastust, siis ära astu teist korda samasse ämbrisse.


Töö

Sind hinnatakse ja see teed oma tööd hästi. Sind kiidetakse ja sa võid kindel olla, et juba varsti saad sa parema ja soojema koha. Vaata ainult ette, et see ei rikuks sinu suhteid töökaaslastega. 

 

 


Tervis

Mitte midagi märkimisväärset ei tohiks juhtuda, hoolitse oma tervise eest ja ära unusta piisavalt puhata. 


Raha

Raha tuleb, raha tuleb. Muretsemiseks  pole põhjust. Isegi, kui antud hetkel pole su asjad kuigi õitsvad, võid sa kindel olla, et juba varsti kõik muutub.

 

 

 

Pere

Ole järeleandlikum ja mõistvam oma pereliikmete vastu. Kärkimise ja paukumisega ei jõua sa kaugele, teised hakkavad sinust ainult eemale hoidma. 

 

Suhted

Loo uusi suhteid, otsi endale kirjasõpru mujalt maailmast näiteks, see rikastab silmaringi.

 

Väike nõuanne: hoia kadedatest ja negatiivsetest inimestest eemale


Kommentaare ei ole