Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Skorpion

foto : unsplash / Rumman Amin      Täna on Uraan sinu märgi...

foto : unsplash / Rumman Amin

 

 

 Täna on Uraan sinu märgiga opositsioonis. Ära hakka liiga ennatlikke otsuseid tegema. Parem on, kui sa kaalud kõik eelnevalt läbi, et mitte hiljem kahetseda. Võta rohkem aega iseendale. Merkuur ja Marss on retrograadis.


Armastus

Pinged võivad tekkida sinu ja su kaaslase vahele täna. Ära tee midagi, mis võiks olukorda hullemaks muuta. Katsu olla üle ja neelata kõik alla. Homme tuleb juba parem päev. Kui sa oled aga vallaline, siis ava silmad ja ära maga oma suurt õnne maha. 

 

 


Töö

Keskendu oma tööle täna. Kui sa teed kogu aeg mitut asja korraga, jätad sa olulised asjad kahe silma vahele. Ära muutu hajameelseks. Ja kuula, mida sulle räägitakse. 


Tervis

Päike mõjutab täna sinu tervist ja seda positiivsel moel. Lae ennast hea energiaga täis ja usu, et su tervis muutub iga hetkega tugevamaks. 


Raha

Võttes arvesse Marsi aspekti, ei ole sul suuremaid probleeme vaja karta, vastupidi, täna võid sa isegi raha juurde saada.

 

 

 

Pere

Sa ei kannata enam seda välja, et sa ei saa teha oma tahtmist ja pead arvestama ka teistega. Kohati võib sul tekkida suur soov lüüa uks enda tagant kinni ja minna sinna, kuhu süda kutsub. 

 

Suhted

Ole ettevõtlikum ja uuri, kuidas su tuttavatel läheb. Paku oma abi, nii saad sa sõpru juurde.

 

Väike nõuanne: ära otsi oma ellu probleeme juurde


Kommentaare ei ole