Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Ambur

foto: unsplash / Nathan Dumlao      Tänase päeva jooksul võ...

foto: unsplash / Nathan Dumlao

 

 

 Tänase päeva jooksul võib sul tekkida suur motivatsioonipuudus ja tühjusetunne. Ära muretse, see on planeetide süü ja läheb varsti mööda. Kuu on sinu märgiga aga opositsioonis ja selle tõttu oled sa tundlikum ja närvilisem. Ka see muutub juba varsti. Marss ja Merkuur on retrograadis. 


Armastus

Täna on hea päev selleks, et üldse mitte voodist välja tulla ja jääda kallimaga teki alla terveks päevaks. Ilmselt on su suhe praegu rahuldav ja hea. Kui sa oled vallaline, siis võib üks tähtis kohtumine täna aset leida, mis muudab kogu su edaspidise elu. 

 

 


Töö

Täna ei pruugi asjad minna sinu ootuste kohaselt. Võib-olla on õhkkond pingelisem. Või vaatab mõni kolleeg sind tähendusrikka pilguga. Või kortsutab ülemus sind vaadates kulmu. Miski muudab sind rahutuks ja selle tõttu võid sa suuri vigu teha. 


Raha

Kuu mõjutab täna sinu rahaasju, katsu paremini organiseerida oma raha, et hoida end ebameeldivate üllatuste eest. Juba varsti peaksid sa saama suurema summa raha. 

 

 

 

Pere

Sa oled otsustanud hakata oma lähedaste eest paremini hoolitseda ja teed kõik, et teised end hästi tunneksid. Aga seejuures ei pane sa tähele, et sa sead neile liiga suured nõudmised. 

 

Suhted

Sa võid olla üsna muutliku tujuga täna ja selle tõttu kannatavad eelkõige sinu suhted tuttavatega.

 

Väike nõuanne: katsu võtta asju rahulikumalt


Kommentaare ei ole