Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Neitsi

foto : unsplash / Antevasin Nguyen      Neptuun on sinu mär...

foto : unsplash / Antevasin Nguyen

 

 

 Neptuun on sinu märgiga opositsioonis täna ja selle tõttu on sind ees ootamas kiire ja tegus päev. Ilmselt oled sa kogu aeg kahe valiku ees. Ja see võib sind ärritada, et sa ei tea, millist otsust sa langetama peaksid. Kõik läheb hästi, ära muretse. 


Armastus

Tänane päev tuleb armastuse tähe all. Kui sa oled juba kellegagi koos, oled sa oma eluga üpris rahul. Kasuta praegust perioodi, et olla lihtsalt õnnelik. Kui sa oled vallaline, siis ära lange esimese ettejuhtuva kaela ja ära puista kõigile oma südant. 

 

 


Töö

Ilmselt avaneb sul võimalus silma paista oma eeskujuliku tööga. Jätka samas vaimus, sest sind peetakse silmas. Ja räägi oma plaanidest ka teistele. 


Tervis

Katsu paremini oma toitumist jälgida, eriti täna ja ära tee oma tervisele liiga. Sa oled oma organismi viimasel ajal ära kurnanud ja vajad rohkem värsket. 


Raha

Väga hea päev, et otsida võimalusi, kuidas oma majanduslikku seisu parandada. Kes otsib, see leiab. 

 

 

 

Pere

Kui su vanemad on juba eakad, siis katsu võtta filosoofiliselt seda, mida nad ütlevad. Ära hakka õpetama ja vaidlema nendega. 

 

Suhted

Isegi, kui tavaliselt sa usaldad inimesi, võid sa millegipärast täna olla eriti umbusklik. Ilmselt on keegi su tuttavatest su usaldust petnud. 

 

Väike nõuanne: võta inimesi sellistena nagu nad on ja mitte sellistena nagu sina tahaksid, et nad oleksid


Kommentaare ei ole