Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Lõvi

     Saturn on opositsioonis sinu märgiga ja selle tõttu võib tänane päev mõningaid sekeldusi sulle kaasa tuua. Katsu näha ...


 

 

 Saturn on opositsioonis sinu märgiga ja selle tõttu võib tänane päev mõningaid sekeldusi sulle kaasa tuua. Katsu näha asju läbi teise vaatenurga. Uued võimalused võivad tekkida ja uued perspektiivid avaneda, tänu millele saad sa oma plaanid ellu viia. Merkuur ja Marss on retrograadis.Armastus

Tänane päev peaks tooma su ellu nii õnne, kui armastust. Kui sa oled vallaline, võib elu sarnaneda mõnikord muinasjutule või unenäole ja tuletada meelde hetki, mida sa oled filmis näinud. Kui sa oled juba kellegagi koos, võid sa olla lihtsalt rahul sellega, mis sul on.


Töö

Ilmselt on sind ees ootamas väga kiire ja tegus päev. Töökoormus on suur ja vaba aega jääb väheks. Ära tee ainult seda viga, et sa viid oma tööprobleeme koju kaasa. 

 

 


Tervis

Sa võid tunda suuremat väsimust ja stressi ning olla tänu sellele närvilisem. Katsu teha sporti või minna välja kõndima, see aitaks sul oma mõtetes korda luua. 


Raha

Lootust on, et su rahaasjad võtavad juba varsti parema suuna ja et head uudised ei lase ennast kaua oodata. 

 

 

 

Pere

Kui sul on lapsi, siis on sul ilmselt nende üle suur rõõm. Tänane päev võib tuua ka lahenduse ühele arusaamatusele või lahkhelile. 

 

Suhted

Suhted sõprade ja tuttavatega võivad olla natuke pingelisemad, sest sulle ei meeldi, kuidas kõik oma ilusast elust räägivad. Ära ole kade.

 

Väike nõuanne: ära muretse nii palju ja ära muutu pessimistlikuks


Kommentaare ei ole