Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Neitsi

foto :unsplash / Nathan Dumlao      Neptuun on opositsioonis sinu märgiga ja selle tõttu ei pruugi täna kõik minna nii nagu sina seda soov...

foto :unsplash / Nathan Dumlao

 

 

 Neptuun on opositsioonis sinu märgiga ja selle tõttu ei pruugi täna kõik minna nii nagu sina seda sooviksid. Ära kurna ennast ära ja hoia oma vaimset tervist. Paremad päevad ei ole enam kaugel. Kuu jõuab täna õhtul sinu märki. Ja tänu sellele võid sa leida lahendused oma probleemidele. 


Armastus

Veenuse aspekt on üsna harmooniline, tänane päev peaks su ellu tooma armastust. Kui sa oled juba kellegagi koos, muudab tänane päev su suhet lähedasemaks. Kui sa oled vallaline, siis toob tänane päev sulle suuremat õnne kaasa, ära unusta seda ära kasutada.

 

 

 

Töö

Marss annab sulle jõudu ja ettevõtlikku vaimu. Ole julgem ja sa saad kõikidest takistustest üle. Vii oma plaanid ellu.

 

Tervis

Üldiselt peaks su tervis olema hea, võib-olla oled sa täna ainult natuke närvilisem ja kannatada stressi all. Ära mõtle endale ise probleeme juurde.

 

Raha

Ole kokkuhoidlikum ja säästvam, alati on sul võimalus kulutada vähem.

 

 

 

Pere

Sa tahad kõige rohkem ainult seda, et su elus oleks vähem probleeme. Ära ärritu nii palju pisiasjade pärast ja kõik läheb hästi.

 

Suhted

Sul võib olla tunne, et kui sinul on teisi vaja, pole kellelgi aega aga kui teised vajavad sind, oled sa alati olemas olnud. Ära muutu liiga ebaõiglaseks ja ära kritiseeri liiga palju oma sõpru. 

 

Väike nõuanne: peleta oma hirmud minema ja ole enesekindlam


Kommentaare ei ole