Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Ambur

foto: unsplash / Alin Luna      Täna on teisipäev, 10. jaanuar. Marss on opositsioonis sinu märgiga. Katsu jääda igas olukorras rahulikuks...

foto: unsplash / Alin Luna

 

 

 Täna on teisipäev, 10. jaanuar. Marss on opositsioonis sinu märgiga. Katsu jääda igas olukorras rahulikuks. Hea oleks, kui sa ei hakkaks midagi suuremat täna ette  võtma. Mediteeri ja pane paika selle aasta eesmärgid. Võta aega iseendale. Jupiter toob sulle aga head õnne kaasa.


Armastus

Mõned suuremat sorti muutused võivad täna aset leida sinu armuelus. Muretsemiseks pole põhjust, sest kõik muutused on pigem head, kui halvad ja toovad sulle kasu, mitte kahju. 

 

 

 

Töö

Tõenäoliselt toob tänane päev sulle häid uudiseid, võib juhtuda, et sa saad seda, millest sa oled ammu unistanud. Võib-olla on tegemist parema töökohaga, võib-olla palgatõusuga. 

 

Tervis

Üldiselt peaks su tervis olema üsna hea. Kui sa oled olnud tõbine viimasel ajal, peaks su tervis muutuma nüüd tugevamaks. 

 

Raha

Täna võid sa sooritada väga kasulikke tehinguid. Vaata ainult ette, et sa ei usuks kõike, mida sulle räägitakse, sest on inimesi, kes katsuvad sinu raha endale saada.

 

 

 

Pere

Lähedased on sinu elu tähtsal kohal. Hoolitse oma vanemate sugulaste eest, hoia silm peal oma lastel. Anna oma lähedastele teada, et nad alati võivad sinu toetusele kindlad olla.

 

Suhted

Ära otsi oma ellu probleeme juurde ja ära sekku asjadesse, mis sinusse ei puutu.

 

Väike nõuanne: elu ei pea keerlema ainult sinu isiku ümber


Kommentaare ei ole