Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kalad

foto : unsplash / Giulia Bertelli      Täna on reede, 6. ja...

foto : unsplash / Giulia Bertelli

 

 

 Täna on reede, 6. jaanuar. Neptuun on konjunktsioonis. Ole julgem ja ettevõtlikum. Ära unusta, sina ise oled oma õnne sepp. Ära ennast ainult ära kurna ja ära üle pinguta. 


Armastus

Oled sa siis vallaline või juba kellegagi koos, kõige tähtsam on õppida paremini suhtlema. Ole tähelepanelikum, mõistvam ja hoolivam, see on see, mis aitaks sul muuta oma suhteid paremaks. Kui sa oled vallaline, siis ära mõtle mineviku peale, lase minevikust lahti ja tee tulevikule ruumi oma elus.

 

 


Töö

Mitmed uued väljakutsed on sind ees ootamas. Ainult ära satu liiga kiiresti vaimustusse, sest kõik ei pruugi nii minna nagu sina seda tahaksid. Kaalu kõik korralikult läbi enne, kui sa millelegi alla kirjutada. 


Tervis

Sa oled heas tujus ilmselt täna ja nakatad ka teisi oma rõõmsameelsusega. Kasuta praegust perioodi ära selleks, et rohkem puhata ja teha seda, mis sulle meeldib. Lae oma patareid täis.


Raha

Täna võid sa oma majanduslikku seisu kindlustada, kui sa haarad kõikidest võimalustest kinni, mis tekivad. Hoia silmad ja kõrvad lahti ning tegutse õigel hetkel. 

 

 

 

Pere

Kodune õhkkond peaks olema hea ja rahulik, täpselt selline nagu see sulle meeldib kõige rohkem. Sa tahad ju ainult rahu ja vaikust ning võimalust näha oma lähedasi õnnelikuna.

 

Suhted

Ära suru oma arvamust iga hinnaga peale, sest see ei vii sind nagunii kuhugi, sa kulutad ainult oma närve sellega. Ole paindlikum ja sa jõuad kaugemale. 

 

Väike nõuanne: ära jää oma muredega üksi

 


Kommentaare ei ole