Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäär

foto : unsplash / Alex Padurariu      Tänane päev toob sull...

foto : unsplash / Alex Padurariu

 

 

 Tänane päev toob sulle palju õnne kaasa, kallis Jäärake. Planeetide seis on lihtsalt väga hea, kasuta seda ära ja vii oma unistused ellu. Vähemalt koosta nimekiri kõikidest oma soovidest ja igatsustest, homne täiskuu aitab sul leida võimalusi, kuidas neid ellu viia. Ja ära unusta mõtelda ainult lahendustele, mitte probleemidele. Jupiter on sinu märgis, sul ei ole vaja midagi karta. 


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis tee end ilusaks. Sa ei tea veel, kellega tänane päev sind kokku viib, sa ei tea veel, millised tunded sind juba mõne tunni pärast valdavad, sa ei tea veel, kuidas üks tund võib muuta kogu sinu ülejäänud elu... Usu, looda ja armasta! Kui sa oled juba kellegagi koos, siis hoolitse rohkem oma suhte eest, kingi endale elu, mida sa oled väärt.

 

 


Töö

Võib-olla on sul väga raske täna oma tööasjadele keskenduda, sest sul on tuhat muud mõtet peas ja sa ei suuda tööpäeva lõppu ära oodata. Katsu siiski end kokku võtta paremini. Mõned head uudised võivad täna sinuni jõuda. 


Tervis

Saturn annab sulle jõudu ja motivatsiooni, millele tänu saad sa oma tervise eest paremini hoolitseda. Ära unusta liikuda iga päev, toituda tervislikumalt, mõtelda ainult häid mõtteid, unustada stress ja negatiivsed inimesed ja olla õnnelik.


Raha

See on hea, et sa tahad raha sukasäärde koguda ja sul on tuline õigus. Praegu on väga hea periood selleks, et mõtelda tuleviku peale ja lõpetada priiskamine. Tänane päev võib sulle tuua raha, selle asemel, et kõik laiaks lüüa, otsi võimalusi inverseerimiseks. 

Pere

Kohati võib sul tekkida tunne, et perega seotud kohustused ei jäta sulle üldse enda jaoks aega ja on koormaavad. Planeedid saadavad sulle jõudu ja väärilise tasu kõikide pingutuste eest.

 

Suhted

Viimane sõna ei pea alati sinule jääma. Merkuuri aspekt ei ole kõige parem ja selle tõttu võid sa olla täna kangekaelsem. Ära hakka vaidlema lihtsalt sellepärast, et sul on selline tuju.

 

Väike nõuanne: katsu näha rohkem head, kui halba

 

 

 


Kommentaare ei ole