{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : 5. veebruaril on taevas täiskuu Lõvi märgis

  foto : unsplash / Melanie Magdalena   5. veebruaril särab...

 

foto : unsplash / Melanie Magdalena

 

5. veebruaril särab taevas täiskuu Lõvi märgis. Iga täiskuu on erinev ja erinev on Kuu mõju sõltuvalt siis sellest, millises tähemärgis täiskuu aset leiab. 

Täiskuu Lõvis 

Sümboolselt rääkides võiks öelda, et täiskuu ajal Päike (eneseväljendus, armastus, elu, energia) valgustab Kuud (emotsioonid, intiimsus, pere). Selle tõttu ongi täiskuu aeg nii emotsionaalne. See on kõige parem aeg selleks, et rääkida südamest südamesse, ausalt ja ilma keerutamata või siis lasta oma loomingul lennata. Täiskuu faas on kuutsükli kõige viimane osa (esimene faas on noorkuu) ja ka sellel on oma põhjus, nimelt sümboliseerib see ühe kuu lõppu ja koos sellega möödunud kuu jooksul tehtud tegude ja tööde lõpetamist. 

 

 

Mis puutub aga täiskuusse Lõvi märgis, siis kuna Lõvi on seotud Päikesega, võib paljudel tekkida kiire, et oma plaanid ja ettevõtmised ruttu ellu viia ja kõik korralikult ära teha. 


Kuidas mõjutab täiskuu Lõvis sinu tähemärki? 

Millistele tähemärkidele toob seekordne täiskuu kõige rohkem head õnne? 

Ilma ainsagi üllatuseta on Lõvid need, kes saavad kõige rohkem kasu lõigata sellest täiskuust. Lõvi peaks tundma end selle täiskuu ajal nagu kala vees ja olema täiesti omas elemendis. Mitmed tema unistused võivad täituda otsekui võluväel, kui ta ise muidugi puhtast südamest usub ja soovib midagi head nii endale, kui teistele. Ka teised tulemärgid ei jää oma osast ilma. Nii Ambur, kui Jäär võivad kindlad olla, et veebruari algus neile häid üllatusi kaasa toob. Võib-olla on see seotud rahaga, võib-olla tervisega, võib-olla on tegemist mõne teise hea uudisega, mis peaks kõigil meele rõõmsaks tegema. Astroloogias juba on kord nii, et kui üks tähemärk saab oma osa heast energiast, jagab ta seda ka oma saatusekaaslastega, kes on samast elemendist. Seega : Lõvid, Amburid ja Jäärad - teie hiilgehetk ei ole enam kaugel. 

 

 

Ka õhumärkidel ei ole kurtmiseks põhjust. Kaksikud ja Kaalud peaksid rõõmustama hea energia üle, mida saadab neile täiskuu Lõvi märgis. 

Viimane, kes sellest täiskuust kasu saab, on Kalade märk. Tegemist on ainsa veemärgiga, millega Kuu moodustab positiivse nurga. Ja seda suurel määral tänu Veenusele Kalade märgis. Kõikide märkide järgi peaksid Kalad saama häid uudiseid selle täiskuu ajal. 


Milliste tähemärkide jaoks võib täiskuu aeg tulla natukene keerulisem? 

Kõiki tähemärke ei ole ees ootamas head uudised ja üllatused. Näiteks Veevalaja, olles Lõviga opositsioonis, mossitab ilmselt omaette sodiaagiratta teises otsas. Ilmselt hakkab ta oma meelepaha välja elama sotsiaalmeedia veergudel. 

Sama võib öelda ka Kaljukitse kohta, kuna täiskuu on opositsioonis Pluutoga Kaljukitses. Kaljukitse jaoks on oma tunnete väljendamine üle jõu käiv ülesanne, eriti  5. veebruaril. 

 

 

Ka Neitsiga on sama lugu. Ilmselt tunneb ta end halvasti niipea, kui peab rääkima muust, kui ilmast ja nädalamenüüst. 

Vähk tunneb aga, et teda on oma urgu surutud aga õhtul otsustab ta siiski oma mugavustsoonist välja tulla. 

Ja viimased, kes täiskuu ajal kannatama peavad, on Skorpion  ja Sõnn, kellega Kuu moodustab 90° nurga. Võib täiesti juhtuda, et need suured vaikijad otsustavad sellel õhtul kogu tõe oma südame pealt välja öelda. Selle tõttu on neid ees ootamas ilmselt pingerohkem nädalavahetus.

Kommentaare ei ole