Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vähi nädalahoroskoop

foto : unsplash / Monika Stawowy      Jupiter liigub Kalade...

foto : unsplash / Monika Stawowy

 

 

 Jupiter liigub Kalade märgist edasi Jäära märki sellel nädalal ja selle tõttu on sind ees ootamas emotsiooniderohke nädal. Kuu Skorpioni märgis muudab sind veelgi tundlikumaks ja paneb üle reageerima. Katsu ennast siiski paremini kontrollida ja ära tee tahtmatult haiget inimestele, kes on sulle kallid. Vali paremini oma sõnu. Kaljukitsede aeg algab 21. detsembril, noorkuu aga leiab aset Kaljukitse märgis 23. detsembris. Sul tuleb keskenduda kõige tähtsamale. Ära nuta liiga palju taga minevikku, mida enam ei ole ja mine edasi teadmisega, et paremad päevad on alles ees. Jupiter Jääras soovib sul alustada uut aastat optimistlikumalt. 

 

Armastus

Kuu valgustab sinu armastuse sektorit ja toob sulle head õnne kaasa. Ära lämmata oma kaaslast oma tundeavaldustega üle, ta ei pea teadma kõike, mida sa päeva jooksul ära jõudsid teha. 

 

 

 

Tervis

Ole ettevõtlikum ja julgem ning kõik läheb hästi. Vii oma plaanid ellu ja ära oota liiga kaua. Haara kõikidest headest võimalustest kinni.

 

Tervis

Jupiter võib panna sind rohkem sööma sellel nädalal. Ilmselt võtad sa ainuüksi selle nädalaga paar kilo juurde, sest sa ei suuda mitte millestki ära öelda ja liigud vähem. Kui sa tunned, et sa oled väsinud ja energiat ei ole, siis sa tead, miks see nii on.Kommentaare ei ole