Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Lõvi nädalahoroskoop

foto : unsplash / Sincerely Media      Jupiter siseneb Jäär...

foto : unsplash / Sincerely Media

 

 

 Jupiter siseneb Jäär märki 20. detsembril ja toob sulle ühe väga hea võimaluse kaasa. Hea oleks, kui sa viitsiksid tulla oma mugavustsoonist välja ja näitaksid, milleks sa võimeline oled. Päike on sisenemas Kaljukitse märki. Marss Kaksikute märgis ja Saturn veevalajas aitavad sul parandada oma suhteid teistega. Aga ära unusta, et sa ei pea kõigile meeldima ja ükskõik, mida teised sinust ka ei arva, sa pead nendega ikkagi hakkama saama ja koos olema. Nädala lõpus võid sa selle tõttu tunda end üksi. 


Armastus

Armastus on üks keeruline asi ja sina võid sellel nädalal seda tõestada. Sa ei saa oma kaaslasest aru ja tunned, et te eemaldute teineteisest. Võta aega iseendale ja oota paremad ajad ära. Kõik saab varsti korda teie vahel. Kui sa oled vallaline, võid sa kohtuda kellegagi aga vaata ette, et sa esimesele ettejuhtuvale kaela ei hüppa. 

 

 


Töö

Sellel nädalal on sind mõned ootamatud sündmused ees ootamas. Peale viimaseid natuke keerulisi ja pingelisi aegu, näitad sa, milleks sa võimeline oled. Tõenäoliselt saad sa oma tahtmist ja viid oma plaanid ellu. Kõik läheb palju paremini, kui sa seda arvatagi võid.


Tervis

Viimasel ajal oled sa olnud pigem närviline ja kannatad stressi all. Tööprobleemid ei anna sulle rahu, kodus on palju toimetusi sind ees ootamas ja paljud asjad ootavad lahendamist. Katsu teha midagi, mis aitaks maandada pingeid.

Kommentaare ei ole