Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sõnni nädalahoroskoop

foto : unsplash / JESHOOTS.COM      Marss on retrograadis. ...

foto : unsplash / JESHOOTS.COM

 

 

 Marss on retrograadis. Uraan on konjunktsioonis ja Kuu opositsioonis. Jupiter on sisenemas Jäära märki 20. detsembris, tõenäoliselt on sind ees ootamas eriti väsitav ja kurnav päev. Asjad laabuvad, kui Päike siseneb Kaljukitse märki 21. detsembril. Noorkuu on taevas 23. detsembril. Ilmselt tuleb sul midagi õppida, ilmselt oma kogemustest. Võimalik, et sa pead midagi oma elus uuesti ümber organiseerima, kui sa tahad uut aastat ilma probleemideta vastu võtta. 


Armastus

Uraan soovitab sul muuta oma harjumusi. Sa oled ehitanud endale müürid ümber ega lase kedagi lähemale. Ava oma süda ja katsu rääkida sellest, mida sa tunned ja mis sul südamel on. Ole valmis uuteks kohtumisteks. Katsu muuta oma elu ise põnevamaks.

 

 


Töö

Sa oled viimasel ajal hakanud üsna mõtlematult tegutsema ja see ei too sulle lõppkokkuvõttes midagi head. Ära hakka ka oma võimetes kahtlema. Usu iseendasse rohkem.


Tervis

Väsimus ei tohiks sind kimbutada ja viirushaigused sulle ligi ei pääse. Muuda oma eluviise paremaks. Ja ära unusta sporti teha. Jälgi, et sa üle ei sööks.

Kommentaare ei ole