Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäära nädalahoroskoop

  foto : unsplash / Toni Cuenca   19 - 25. detsember ...

 

foto : unsplash / Toni Cuenca

 

19 - 25. detsember


Jupiter on konjunktsioonis, Kuu on opositsioonis ja selle tõttu on sind ees ootamas üsna kiire ja tegevusrohke nädal. Tee õigeid otsuseid oma elus. Head võimalused tekivad, haara neist lennult kinni ja sa ei pea kahetsema. Marss on retrograadis. Päike on sisenemas Kaljukitse märki, tõenäoliselt ei lähe kõik nii nagu sa seda planeerisid. Veenus, Merkuur ja Päike Kaljukitses soovitavad sul panna prioriteedid paika. Kui sa oma elu paremini ei organiseeri, jääd sa järgmisel aastal jänni.


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, siis võib-olla ei ole teie omavaheline suhe just kõige parem, pigem tundub, et kõik läheb allamäge ja sa pead kogu oma jõudu kokku võttes pingutama, et nurki siluda ja olukorda parandada. Kui sa oled vallaline, siis kuula oma sõprade nõu sellel nädalal.

 

 


Töö

Kõikide märkide järgi avanevad sulle uued väljavaated aga sa kõhkled veel. Kas see ikka on väärt seda, et sa kõik sinnapaika jätad? Kuula oma südant, ta juhatab sulle teed.


Tervis

Tahtejõudu on sul küll ja motiveeritud oled sa ka, ainult, et väsimus kipub ligi mõnikord. Sa pead oma patareid täis laadima, kui sa ei taha, et planeedid sulle seda meelde tuletama peavad. Võta iseenda jaoks aega.

Kommentaare ei ole