Viimased lood

latest

Skorpion

 Head vana aasta lõppu!  Merkuur ja Marss on retrograadis.  Uraan on opositsioonis ja võib tuua takistusi sinu tänasesse päeva j...

 Head vana aasta lõppu! 

Merkuur ja Marss on retrograadis.  Uraan on opositsioonis ja võib tuua takistusi sinu tänasesse päeva ja plaanide luhtumist. 


Armastus

foto: unsplash / Tim Zänkert

 

 

Selleks, et võidelda rutiini ja üksluisuse vastu, katsud sa hoolitseda oma partneri eest ja pakud talle erinevaid võimalusi välja, mis aitaksid muuta su suhet paremaks. Kui sa oled vallaline, naudid sa täiel määral oma vabadust ega igatsegi millegi muu järele. 

 

Vana aasta õhtu

Sa igatsed teistsugusest vana aasta õhtust, eemal kõikidest teistest. Sina ei hakka keskväljakul kuuse ümber klaase kokku lööma. See ei tähenda sugugi, et sa tahaksid täiesti üksi olla. Sa tahaksid küll olla koos teistega aga eelistad oma tuttavate asemel täiesti võhivõõrastega koos olla.  
Töö

Sa igatsed uute väljakutsete järgi. Oota uus aasta ära, sest uus aasta toob sulle uusi võimalusi kaasa.


Tervis

Ilmselt oled sa heas vormis täna ja ei tunne väsimust. Mitte miski ei peata sind, sa oled võimeline mägesid liigutama. Katsu siiski enda eest natuke ka hoolitseda ja võtta aega puhkamiseks. 

 

 


Pere

Ära muutu liiga nõudlikuks oma pereliikmete vastu, ole parem nii iseenda, kui teiste vastu.

 

Raha

Kui sa tahaksid, et su rahaasjad paraneksid, siis sea endale järgmiseks aastaks eesmärgid ning usu, et su unistused täituvad.

 

Õnnenumber : 554

 

Väike nõuanne: ära muretse asjade pärast, mis pole seda väärt


 

 

Kommentaare ei ole