Viimased lood

latest

Jäär

  foto : unsplash / Erwan Hesry   Head vana aasta lõppu kõi...

 

foto : unsplash / Erwan Hesry

 

Head vana aasta lõppu kõigile Jääradele! 

Täna, 31. detsembril, on Merkuur ja Marss retrograadis. Jupiter on ideaalses konjunktsioonis sinu jaoks ja toob sulle head õnne kaasa. 

 

Vana aasta õhtu

Ilmselt pole vaja sinult küsida, kas sul on tänaseks õhtuks plaanid tehtud, sest sa ei muretse kunagi sellepärast ja ootad viimase hetkeni oma plaanide tegemisega.  Vana aasta õhtut veedad sa nii nagu sina seda tahad ja kellega sa tahad. 
Armastus

Võib-olla tundub sulle, et su elus on hetkel keeruline periood käimas. Et su elu on muutumas ja koos sellega ka muutuvad su suhted. Sina oled muutunud viimaste aastate jooksul, su soovid ja ootused on samuti muutunud ega ole enam samad. Sa tahad ise kõigepealt selgusele jõuda, mida sa soovid ja mida sa vajad selleks, et õnnelik olla. See aitaks sul oma elus prioriteete paika panna ja keskenduda rohkem nendele, kes sind tõesti vajavad. Ja keda sina vajad selleks, et õnnelikuks saada. 


Töö

Sa ei tunne end täna hästi ilmselt töö juures. Mõned isiklikku laadi probleemid võivad sind rahutuks teha ega lase sul keskenduda oma töö tegemisele. Katsu ennast koguda selleks, et suuremaid probleeme ära hoida. 


Tervis

Päike mõjutab sinu tervise sektorit ja selle tõttu ei ole sul midagi tõsist vaja karda. Sa peaksid olema heas tujus ja elujõudu täis. 

 

 


Pere

Ära otsi endale probleeme juurde ja ära kujuta endale liiga palju ette. Muretsemine ei vii sind kuhugi. 


Raha

Ära kuluta liiga palju, katsu oma kulutusi paremini kontrollida.

 

Õnnenumber : 416


Väike nõuanne: ilusat vana aasta lõppu!

Kommentaare ei ole