Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaksikud

foto: unsplash / Aaron Burden      Päike on opositsioonis, ...

foto: unsplash / Aaron Burden

 

 

 Päike on opositsioonis, Marss on konjunktsioonis ja selle tõttu on sind ilmselt ees ootamas väsitav ja kurnav laupäev. Katsu jääda rahulikuks ja ära võta midagi isiklikult, sest see ei jää nii igaveseks. Paremad päevad ei ole enam kaugel.


Armastus

Kuu saadab sulle täna head energiat. Kui sa oled juba paarisuhtes, siis tõenäoliselt oled sa järeleandlikum. Selle tõttu paraneb su suhe, vaata ainult, et sa oma nõudlikkuse tõttu kõike ilusat ära ei riku. Püksid ei pea alati olema sinu jalas. Kui sa oled vallaline, siis on planeetidel sulle häid üllatusi varuks, võib juhtuda, et sa kohtud oma suure armastusega.


Töö

Hoolimata pingetest ja stressist suudad sa ikka naeratada ja rõõmustad oma hea tujuga ka töökaaslasi. Sinu puhul ongi see kõige huvitavam, et sa suudad naeratada isegi, kui sa ei tunne ennast hästi ja ei hakka teiste tuju ära rikkuma oma probleemide pärast. Mõnikord juhtub ka seda aga üldiselt sa ikkagi katsud end vaos hoida. 

 

 


Tervis

Hoolitse rohkem oma tervise eest. Selle asemel, et ringi tormata, võiksid sa täna oma tervise eest hoolitseda ja puhata. Sa pead oma patareid täis laadima.


Raha

Täna võid sa leida võimaluse, kuidas oma tulevikku kindlustada. 

 

Väike nõuanne: ära anna kunagi alla, sest kunagi pole miski täiesti kadunud nii kaua, kuni on veel lootust


Kommentaare ei ole