Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop: milliste tähtkujude esindajad on kõige toredamad töökaaslased?

  Foto : unsplash / LinkedIn Sales Solutions Mõnede inimeste...

 

Foto : unsplash / LinkedIn Sales Solutions

Mõnede inimestega on palju lihtsam suhelda, kui teistega. Need inimesed tekitavad kohe enda ümber hea õhkkonna ja näitavad üles tähelepanelikkust teiste vastu. 

Töökaaslastega läbisaamisest oleneb suurel määral töö kvaliteet. Ja sellest sõltub ka vaimne tervis.  Tööl tuleb ikka ette pingelisi olukordi, millele lisandub stress, suur töökoormus, erinevad väljakutsed.... Kõik see mõjub üsna kurnavalt ja kui ka töökaaslastega läbisaamine on halb, võib see kergesti viia läbipõlemiseni. Kui suhted töökaaslastega on aga head, siis saab ka raskustest palju kergemini üle. Ja nemad on sageli need, kes aitavad sul tuju üleval hoida.

 

 

Mõned sodiaagimärgid on oma loomuselt palju toredamad, kui teised, eriti töö juures. Kõik sõltub ju tegelikult inimese enda iseloomust. Mõned leiavad kohe teistega ühise keele ja on valmis mööndusi tegema vajadusel, teised jälle on kangekaelsed ja kinni oma ideedes ja arvamustes. See ei tähenda sugugi, et nad on halvad, neil ei tunne end kõigiga lihtsalt vabalt ja tahavad eelkõige keskenduda oma tööle. Milliste tähtkuju esindajatega aga on kõige lihtsalt tööalaselt suhelda? 


Kaalud

Kaalud on alati hästi toredad ja sõbralikud teiste vastu. Nad on alati valmis järelandmisi tegema, on teiste vastu tähelepanelikud ning arvestavad ka teiste soovidega. Kaalude esindaja mõtleb alati enne, kui ta midagi ütleb, et mitte teiste tundeid riivata ning on seega töökaaslasena ideaalne. Ta leiab kohe teistega ühise keele ja aitab kõigil end hästi tunda. Ta loob kohe usaldusliku õhkkonna. 

 

 


Kalad

Kalad on veemärk. Kalade tähtkuju esindaja on selline, kes suudab kohaneda ruttu ka kõige keerulisemate olukordadega elus. Ja samuti töö juures. Ta teeb kõike hingega. Talle meeldib, et asjad oleksid korralikult tehtud. Ta on optimistlik ja motiveerib ka teisi. Kasulik meeskonnatöös ja lööb alati kaasa. Kaastundlik inimene, kes räägib alati oma töökaaslastest hästi. 


Kaksikud

Kaksikutel on palju häid omadusi, Kaksikud kohanevad iga situatsiooniga ruttu. Kaksikute esindaja huvitub kõikidest inimestest, ta sulandub ruttu kollektiivi ning saab kõigiga hästi läbi. Hästi tore töökaaslane. Lisaks sellele otsib ta teistega ise kontakti ja vajab natuke teiste tunnustust, et end hästi tunda. Selle tõttu teeb ta oma tööd ka tavaliselt väga hästi. Ta muretseb ainult ise palju sellepärast, mida teised temast arvavad.


 

Kommentaare ei ole