Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : reede, 2. september

  ...

 

foto : unsplash / Natalie Grainger


Jäär

Armastus. Saturn sinu armastuse sektoris muudab sind parajaks tähenärijaks. Eelkõige kannatab selle all sinu elukaaslane. Kui sa oled aga vallaline, võid sa kohtuda kellegiga, kes röövib su südame aga ei ole enam vaba. Töö. Kõik läheb hästi, ära muretse. Hoia kadedatest eemale ja ära tee välja. Tervis. Üldiselt peaksid sa olema heas vormis, katsu oma energiat targalt kulutada. Raha. Erakordselt hea päev on sind ees ootamas, tänane päev võib sulle tuua palju raha. 

Väike nõuanne: ära räägi oma õnnetustest ja probleemidest teistele


Sõnn

Armastus. Planeedid ise kaitsevad sind täna. Veenus kingib sulle ilusa päeva. Kui sa oled kellegagi juba koos, ei tohiks ühtegi probleemi täna tekkida. Kui sa oled vallaline, siis ei jää sa enam kauaks üksi. Töö. Tänane päev toob sulle mitu väga head uudist. Tervis. Ära kurna ennast ära. Raha. Kes otsib, see leiab. Eriti peab see paika täna, sest planeedid ise soosivad sind.

Väike nõuanne: tunne rõõmu väikestest asjadest, mis on sageli tasuta ja alati paremad


Kaksikud

Armastus. Ära riku ise oma elu ära ja ära otsi endale probleeme juurde. Nii on parem sulle ja kõigile teistele. Töö. Hea päev on sind ees ootamas. Tervis. Ära mõtle ennast ise haigeks, sul ei ole midagi häda. Raha. Tasapisi hakkavad su rahaasjad paranema.

Väike nõuanne: ole rõõmsam


Vähk

Armastus. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis katsu olla mõistvam ja hoolivam. Kui sa oled aga vallaline, siis kõikide märkide järgi kohtud sa just täna selle õige inimesega. Töö. Mõned viivitused võivad tekkida, lisaks kõigele võivad mõned teatud isikud, kellel südametunnistus puudub, teha kõik, et loopida sulle aga kaikaid kodaratesse. Tervis. Tervis peaks sul praegu olema tugev ja vastupidav viirustele. Raha. Armastus ja raha ei sobi kokku, ära seda unusta ja kõik läheb hästi.

Väike nõuanne: mõtle ainult sellele, mida sa tahad, mitte sellele, mis teeb sind kurvaks või õnnetuks

 


Lõvi

Armastus. Suhe elukaaslasega peaks olema üsna hea. Koos saate te kõikidest probleemidest üle. Töö. Saturn võib sulle probleeme tekitada täna. Tervis. Merkuur kaitseb su tervist, katsu ise omalt poolt oma närve hoida. Raha. Hoidu kahtlastest tehingutest.

Väike nõuanne: ära ärritu nii tihti


Neitsi

Armastus. Kui sa oled vallaline, oled sa võib-olla nii pettunud elus ja inimestes, et ei lase enam kedagi endale ligi. Sa pead õppima taas elu usaldama. Töö. Ära suru oma tahtmist iga hinnaga peale, kuula ja arvesta ka teiste arvamusega. Tervis. Hea oleks, kui sa sööksid vähem lihatoite ja rohkem köögivilju. Raha. Jupiter toob sulle täna rahaõnne kaasa.

Väike nõuanne: ära lase end mõjutada neist, kes alati halba räägivad


Kaalud

Armastus. Merkuur soovitab sul natukene rohkem hoolitseda oma elukaaslase eest. Töö. Ole julgem ja järjepidevam, kui sa tahad midagi saavutada ja kuhugi välja jõuda. Tervis. Kõik võimalikud terviseprobleemid peaksid hakkama taanduma. Raha. Jupiter toob sulle täna kaasa rahaõnne, hea päev investeerimiseks.

Väike nõuanne: ole optimistlikum

 

Skorpion

Armastus. Ava oma süda  ja näita välja rohkem hoolivust ning armastust. Töö. Planeetide mõju on väga hea, tänane päev võib sulle tuua häid uudiseid. Tervis. Kõik läheb hästi. Raha. Ole ettevaatlikum ja ära kuluta liiga palju.

Väike nõuanne: ära ärritu kogu aeg tühiste asjade peale

 


Ambur

Armastus. Ilmselt tahad sa oma ellu vaheldust ja oled tüdinenud igapäevasest rutiinist. Mõtle järele, enne, kui sa teed midagi, mida sa hiljem võid kahetseda. Töö. Täna pead sa lahendama ühe väga keerulise probleemi. Tervis. Hoolitse rohkem oma tervise eest. Raha. Tõenäoliselt saad sa täna raha juurde.

Väike nõuanne: võta teisi nii nagu nad on ja ära katsu neid muuta


Kaljukits

Armastus. Ära hakka idealiseerima armastust ja ära unusta kõike muud seejuures. Töö. Ükski planeet ei mõjuta sinu töö sektorit täna, seega ei tohiks ka probleeme tekkida. Tervis. Ära unusta rohkem liikuda ja teha sporti. Raha. Jupiter kaitseb sinu rahaasju ja tänu sellele võib tänane päev tuua sulle väga häid uudiseid.

Väike nõuanne: kõige tähtsamaid asju raha eest osta ei saa


Veevalaja

Armastus. Austa ka teise inimese vabadust ja sõnaõigust. Sa ei ole maailma naba. Töö. Kõik läheb hästi, probleeme ei tohiks täna tekkida. tervis. Hoolitse paremini oma tervise eest. Raha. Organiseeri oma rahaasju paremini.

Väike nõuanne: ära katsu üle oma varju hüpata


Kalad

Armastus. Päike kaitseb sinu armastuse sektorit ja kingib sulle ilusa päeva. Töö. Sul on kõik, mida vaja, et viia oma plaanid ellu ja teha seda hiilgavalt Tervis. Tervis peaks sul olema praegu hea või paranemas. Raha. Raha eest õnne osta ei saa. 

Väike nõuanne: sea endale uued eesmärgid

Kommentaare ei ole