Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

HOROSKOOP: 3 kõige laisemat tähemärki

    Laiskus on halb pahe. Laisk inimene hoiab eemale kõikidest pingutustest, ta tunneb end hästi ainult siis, kui ta mitte mida...

 

 

Laiskus on halb pahe. Laisk inimene hoiab eemale kõikidest pingutustest, ta tunneb end hästi ainult siis, kui ta mitte midagi tegema ei pea ja keegi teda tööd tegema ei pane. Mõningatel inimestel on aga ilma, et nad ise seda sooviksid, eelsoodumus selleks. Astroloogid tegid nimekirja 3 tähemärgist, kellel on kõige suuremad soodumused laiskuseks.


Samal ajal, kui Jäärad, Lõvid ja Kaljukitsed janunevad uute elamuste järgi, tundub nagu mõningatel tähemärkidel jääks elujõust puudu ja nad tahaksid ennekõike alati puhata. Mitte ainult laiskus pole see, mis takistab neil tähemärkidel elu täiel rinnal nautimast, siin mängivad suurt osa ka hirm tundmatuse ees ja enesekindluse puudus.

Tihti juhtub, et nad lasevad elul lihtsalt minna ilma, et nad ise sellest osa võtaksid või midagi teeksid, et oma monotoonset eksistentsi särtsakamaks muuta. Alles hiljem valdavad neid kahetsused selles osas, mida kõike oleks võinud korda saata. Hilja peremees, hilja!

Millised on siis need kolm tähemärki, kellel on sellised soodumused tähtede poolt kaasa antud?
 
 
 
 
 


1. VEEVALAJA

Seda õhumärki iseloomustab suur soov iseseisva elu järele. Veevalaja on ääretult intelligentne aga ometi jääb tal hirmsal kombel puudu teotahtest ja ambitsioonist. Ta ei jää kauaks teiste seltskondagi sellepärast, et kardab, et teda pannakse tegema asju, mida ta teha ei taha. Ta elab oma sisemist elu ja ei jaga mitte kunagi teistega oma mõtteid ega tundeid. Veevalaja on idealist, ta unistab paremast maailmast, kus elavad inimesed, kes on sallivamad ja hoolivad teistest rohkem. Kus inimesed ei pööra rõhku materjalismile ja kus valitseb kunst. Veevalaja ei viitsi ka ise pingutada ja millegagi tõsiselt tegeleda. Ta eelistab vaikselt kõrvalt vaadata ja imetleb loodust, loomi ja mööduvaid inimesi. Talle meeldib lugeda, kirjutada ja kõik kunstivaldkonnad. Kahjuks aga on laiskus see, mis paneb teda päris elust eemalduma ja mille tõttu ta jääb üksi oma mustade mõtetega.


2. KALAD

Kalade on omas elemendis ainult siis, kui nad unistavad. Nad ei tea, mida tähendab vastutustunne ja nad ei talu üldsegi mitte kriitikat. Ometi on nad helded ja hea südamega, otsides erilist tähelepanu oma lähedaste poolt. Nad on aga kahjuks oma tunnete orjad ja on seetõttu eriti tundlikud. Väga ruttu võib üks Kala solvuda mõnikord päris tühiasja pärast. Ta on veendunud, et ainult temal on õige intuitsioon ja sellepärast tõlgendab ta kõike oma mätta otsast aga kahjuks sageli ta eksib. Aga ometi on ta kaljukindlalt veendunud, et ta mitte kunagi ei eksi. Kõik võimalused, mis võimaldavad tal õnnelikuks ja rikkaks saada, ta maha magab. Ta vaatab elu kõrvaltseisja pilguga ja tunneb, et ei saa omalt poolt suurt midagi ära teha. Laiskus aga ei tee kedagi õnnelikuks. Ja kui ta midagi muuta tahaks, siis peaks ta seda mõistma ja sellest aru saama.
 
 
 
 
 


3. SÕNN

Sõnni tähtkujus sündinud inimene eelistab lihtsaid asju. Ta vajab ennekõike majanduslikku ja emotsionaalset kindlustatust. Ta otsib püsivust ja stabiilsust kõikides eluvaldkondades. Aga ta mõjub tihti teistele ärritavalt. Ta ei hakka kunagi ilma asjata riskeerima ja lepib sellega, mida elu talle annab.  Kui elu peaks pakkuma uusi põnevaid väljakutseid, ütleb ta viisakalt ära. Ja hiljem kahetseb. Aga talle meeldib ta rahulik ja harjumuspärane elu. Ta on väga kangekaelne ja ei hakka niisama lobisema. Ta sulgub oma maailma ja teeb oma pisikesi igapäevaseid toimetusi. Ent ta on palju enamat väärt. Tegelikult on ta ju osav ja võiks oma oskusi ära kasutada targalt. Ta peaks olema enesekindlam ja mõistma, et üks samm kodust eemale võib ta teha päris õnnelikuks.


Kommentaare ei ole