Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : neljapäev, 23. juuni

  foto : unsplash / Jack Cohen  Jäär Armastus. Hoia...

 

foto : unsplash / Jack Cohen

 Jäär

Armastus. Hoia täna heaga äiast-ämmast ja teistest elukaaslase sugulastest eemale, ära mine nendega samale jaanitulele, kui sa tahad hoida oma hingerahu. Ära lase neil liiga palju oma eraellu sekkuda. Kui sa oled vallaline, siis vihu õhtul tantsu ja otsi sõnajalaõit, just siis, sa ei tea iialgi, millega see õhtu lõppeda võib. Töö. Tööst sul juba puudust ei tule, sa ei jõua päeva lõppu ära oodata. tervis. Sa oled heas vormis, vaata, et sa õhtul liiale ei lähe. Raha. Jäta oma rahakott koju täna.

Väike nõuanne: ära muutu nii emotsionaalseks iga kord, kui midagi juhtub


Sõnn

Armastus. Selle asemel, et karikakral õielehti küljest rebida, räägi oma elukaaslasega sellest, mis sind rahutuks teeb. Usalda teda rohkem ja ära pea teda lapseks. Kui sa oled vallaline, siis tänasel õhtul on sulle ilusaid üllatusi varuks, üks Jaan või Jaanika nimeline isik on su ellu tulemas. Töö. Suhe töökaaslastega on hea, sa peaksid olema tänase päevaga üsna rahul. Tervis. Ära söö ennast lõhki. Raha. Praegusel hetkel on sul väga head väljavaated.

Väike nõuanne: kes otsib, see leiab


Kaksikud

Armastus. Tänane õhtu liidab teid omavahel veelgi rohkem, võib juhtuda, et te keerutate jalga kuni varahommikuni. Kui sa oled vallaline, siis ootab su elu õnn sind Saaremaal. Ei sellist küll maailmas kusagil leidu, kui Saaremaa heinamaad juunikuu ööl. Töö. Ära pane endale sellist mõtet pähe, et teised sind ära kasutavad. Sa võtad liiga isiklikult mõnikord asju. Tervis. Sa oled väga heas vormis, valmis pikaks õhtuks. Raha. Jupiter toob sulle täna raha juurde.

Väike nõuanne: ära räägi oma elust igale inimesele


Vähk

Armastus. Väga ilus päev ja veelgi ilusam õhtupoolik on sind ees ootamas. Sa kohtud jaanitulel ühe inimesega, kellega sul tekib kohe omavaheline äratundmine, sa avad oma südame ja rahakoti. Ole ettevaatlik, kui sa lähed jaanitulele oma elukaaslasega. Töö. Mõned probleemid võivad tekkida, võib olla selle tõttu, et sa oled ise tavalisest hajameelsem. Tervis. Muretsemiseks pole põhjust. Raha. Ole kokkuhoidlikum ja ära hakka laia lehte mängima. Ära võõrastele välja tee.

Väike nõuanne: ära lobise nii palju

 


Lõvi

Armastus. Vallaline: õnn ei ole enam kaugel. Tee ennast ilusaks, tänasel õhtul hakkab juhtuma ilusaid asju. Üks romantiline kohtumine leiab aset, sa kohtud oma tulevasega sõnajalaõit otsides. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis on õhk liiga pingeline, ilmselt tahaksite te tänase õhtu veeta hoopis eraldi. Töö. Tõenäoliselt läheb täna sinu abi vaja ühe tähtsa probleemi lahendamiseks. Tervis. Hoia oma tervist ja ära kurna oma organismi ära. Raha. Ära ela üle oma võimete.

Väike nõuanne: ära pea igat väikest märkust kriitikaks


Neitsi

Armastus. Hoia täna oma elukaaslasel silma peal, et ta üle käte ei lähe. Kui sa oled vallaline, siis ilmselt otsustad sa täna nautida oma elu, muretsemata homse pärast ja vihud varahommikuni Kaera-Jaani. Töö. Töökas päev on sind ees ootamas. Tervis. Tänu Jupiterile oled sa heas vormis. Raha. Tänane päev toob sulle palju raha juurde.

Väike nõuanne: ära kuluta oma raha ükskõik mille peale


Kaalud

Armastus. Ära ole nii armukade, kui su kaaslane tahab teistega tantsida, ei ole selles midagi halba. Miks sa hakkad kohe pisaraid valama? Rikud ilusa õhtu ära. Näita, et sa oled üle. Kui sa oled vallaline, siis võib tänasel õhtul sulle varuks olla ilusaid üllatusi. Ära iial ütle iial. Töö. Ära müüa laskmata karu nahka. Tervis. Südamevalu teeb sulle täna haiget aga see läheb mööda. Raha. Neptuun kaitseb su varandust, ära ainult ise kõike laiaks löö.

Väike nõuanne: usalda rohkem iseennast


Skorpion

Armastus. Rahu ja vaikus valitsevad täna. Ükski planeet ei sekku täna ega mõjuta sinu eraelu. Seega sõltub kõik sinu enda tujust, kas sa otsustad tänase õhtu ära rikkuda või mitte. Kui sa oled vallaline, siis mine külapeole, seal ristub su elutee ühe tugeva ja tööka inimesega, kelle vastu sul õrnad tunded tekivad. Töö. Ära ehita õhulosse. Tervis. Sa peaksid rohkem puhkama ja vähem muretsema. Raha. Ole täna väga ettevaatlik ja loe igat senti.

Väike nõuanne: ära ela oma elu liiga keeruliseks

 


Ambur

Armastus. Jätke võtmes väljapoole kui te lahkute, et võiks tulla keegi külla keda ootate. On see me unistus mängudemaalt. Keegi tuleb ehk külla, keegi kauge ja hea.... Sa oled oma mõtetega juba tänases õhtus ja teed suuri plaane. Ära unusta oma elukaaslast seejuures, tema on ka olemas ja tema arvamus ka loeb. Kui sa oled vallaline, siis loe esimesi ridu. Töö. Jupiter äratab su täna talveunest üles. Tervis. Täna peaksid sa end üsna hästi tundma. Raha. Väga hea periood on praegu sinu elus algamas. Ilmselt leiad sa sõnajalaõie ja saad hoobilt rikkaks.

Väike nõuanne: kuula ka teiste arvamust ja arvesta sellega

 

Kaljukits

Armastus.  Oi, Kaera Jaan, oi, Kaera Jaan, karga välja kaema! Kas on kesvad keerulised, kaerad katse kandilised? Harjuta tantsusamme, sest täna läheb suureks vihtumiseks jaanitule ääres. Töö. Ära usalda kõiki töökaaslasi. Kõik, mis hiilgab, pole kuld. Tervis. Pese rohkem hambaid. Raha. Mõned väikesed probleemid võivad tekkida, kui sa otsustad täna õhtul liiga palju kulutada.

Väike nõuanne: vali paremini oma tuttavaid

 

Veevalaja

Armastus.  Ära flirdi töö juures, kui sa arvad, et see välja ei tule, siis sa eksid. Töö. Seisa oma huvide eest väljas. Ära lase teistel endale pähe astuda. Tervis. Ära riku ise oma tervist. Grillida võib ka aedvilju. Raha. Tõenäoliselt naeratab rahaõnn sulle täna.

Väike nõuanne: paranda oma käitumist

 

Kalad

Armastus.  Sul on tunne, et keegi ei mõista su tundeid ja vajadusi, võib juhtuda, et sa kaotad igasuguse tuju minna õhtul välja inimesega, kes sinu hingeelust aru ei saa. Kui sa oled vallaline, siis ära usu kõike, mida sulle räägitakse. Töö. Sa suudad lahendada ühe suure probleemi täna. Tervis. Kõik läheb hästi, muretsemiseks pole põhjust. Raha. Ole ettevaatlikum ja ära kuluta liiga palju.

Väike nõuanne: hoidu arusaamatustest

Kommentaare ei ole