Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kui kaks inimest on määratud kokku...

  On inimesi, kes on määratud kokku.    Nende seas on paare, kes kohtuvad ja keda miski enam ei lahuta.    Teisi...

 

On inimesi, kes on määratud kokku. 
 
Nende seas on paare, kes kohtuvad ja keda miski enam ei lahuta. 
 
Teisi jälle lahutab elu ühel hetkel, ent hoolimata ajast ja takistustest kohtuvad nad kunagi taas mingi imeliku juhuse läbi -  nagu ühendaks neid mingi nähtamatu side.
 
 


 
 
 
Tihti juhtub, et elu lahutab meid nendest, kes on meile kallid. Ja juhtub ka, et aastaid hiljem viivad teed meid jälle nendega kokku. Aastad võivad mööduda, ent armastus jääb ja on sama tugev hoolimata vahemaast, mis meid lahutab.

Armastatud inimene ei kao kunagi meelest ega südamest. Sa mõtled tema peale, sa igatsed tema järgi. Sa näed temast und. Hoolimata vahemaast ja möödunud ajast on ta ikka sinu hinges ja mälestustes. Asjades, mis sind ümbritsevad. 
 
 
 
 


Aastad mööduvad, maailm meie ümber muutub aga sina oled ikka sama inimene, kes sa oled. Sina oled see, kes armastas ja keda armastati.
 
 
Ja võib juhtuda, et tuleb päev, kus sa teda juhuslikult kohtad. Või ta sulle helistab. Või saadab sõnumi. Või näed sa tema nime või pilti temast. Ja see kõik pole enam mineviku mälestus.

Ja sa tunned, nagu polekski vahepealset aega olnud. Ja nagu ärkaks sa halvast unenäost.

Mida ta kõikide nende aastate jooksul tegi? Kuidas ta elas? Kus ta oli? Kellega ta oli? Mis tähtsust sellel on, kui te olete uuesti koos. 
 
See on kõik, mis tegelikult loeb.

Ja su süda on taas terve. 
 
Armastus ei närtsi ja imesid juhtub iga päev meie ümber.


Kui kaks inimest on määratud kokku... 

Kommentaare ei ole