Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Neitsi nädalahoroskoop

foto : u...

foto : unsplash / Yoksel 🌿 Zok

 

 Armastus

Ilmselt ei saa enam kahelda selles, et su suhe ei ole sinu elus kõige tähtsamal kohal. Sa tegeleda kõige muuga ja huvitud nii vähe oma elukaaslasest. Ta vaeseke tunneb end täiesti kõrvalejäetuna ja ei tea, mida teha, et sinu tähelepanu võita. 

 

Raha ja töö

Päikese energia toetab sind ja aitab sul leida lahendusi oma probleemidele. Selle tõttu ei tohiks sul puudust tulla headest ideedest ja mõtetest. Kõik läheb hästi sellel nädalal. Vaata ainult, et sa ennast ära ei kurna. Mis puutub rahaasjadesse, siis ole kokkuhoidlikum, praegu ei ole kõige paremad ajad su elus. 

 


Tervis

Sa oled kogu aeg teiste jaoks olemas ja valmis aitama neid, kes su abi vajavad. Sa jooksed ajaga võidu. Sul on kogu aeg tunne, et sa pead olema kusagil ja jõudma kõik ära teha aga sa unustad selle kõige juures iseendale aega võtta ja puhata. Sest kui sa seda ei tee, väsid sa ära ja siis kannatavad kõige rohkem su närvid. 

 

Pere ja sõbrad

Sa oskad alati taktitundeliselt käituda ja hoiduda probleemide tekkimisest. Sa oskad isegi lepitada neid, kes omavahel tülli on läinud, sest sulle ei meeldi, kui lähedased omavahel läbi ei saa.


Kommentaare ei ole