Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaalude nädalahoroskoop

foto : u...

foto : unsplash /Yoksel 🌿 Zok

 

 Armastus

Tundub, et sa ei ela samas rütmis oma elukaaslasega. Sina lased juba galoppi, samal ajal, kui su kaaslane vaikselt sörgib. Sul on nii palju plaane ja mõtteid, mida sa tahaksid jagada, su kaaslane on aga alles talveunest ärkamas. Ära hakka tema peal jõudu katsuma, lase ta toibub natuke. Kui sa oled vallaline, siis võib sul tekkida mulje, et sa oled tüssata saanud ja sul on täiesti õigus. Löö käega, sest ilusamad kohtumised on alles ees.

 

Töö ja raha

Sul on suured soovid ja tahtmised aga kõigel on oma hind. Sa tahaksid, et sul oleks rohkem võimalusi oma raha kulutada vastavalt oma soovile. Praegu pole selleks siiski kõige õigem aeg. Sul puuduvad selleks vahendid. Töö juures tekivad head võimalused. 

 


Tervis

Hoia end külmetushaiguste eest, käi soojalt riides isegi päikesepaisteliste ilmadega. Hea oleks ka, kui sa võtaksid aega ja turgutaksid oma organismi. 


Pere ja sõbrad

Kes julgeb sulle ette heita, et sa oled liiga nõudlik? Sina pole sellega nõus. Ilmselt vajad sa puhkust kiiremas korras. Ole oma lähedaste ja iseenda vastu parem.

Kommentaare ei ole