Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop: 3 kõige seksikamat tähemärki!

    SKORPION Skorpionid on edetabelis esimesel kohal. Skorpion on kõige seksikam tähemärk, kes on suuteline oma kaasla...

 

 

SKORPION


Skorpionid on edetabelis esimesel kohal. Skorpion on kõige seksikam tähemärk, kes on suuteline oma kaaslast viima seitsmendasse taevasse. Skorpion võib muuta voodielu täiel määral. Skorpion on  kõrgete soovidega, ta nõuab palju iseendalt ja teistelt. Teda domineerib kirg, seksuaalne tung ja elav kujutlusvõime. Skorpion tahab tunda kõiki su soove ja fantaasiaid, ta tahab neid kõiki sinuga koos ellu viia. Skorpion elab armastusest ja on selle osa. Ta on samaaegselt õrn ja romantiline, tugev ja jõuline, kirglik ja tuline. Skorpionit on võimatu unustada.
 
 
 
 
 
 
 


JÄÄR

Jäär on see, kelle pilku sa kunagi ei unusta. Ta on metsik ja tema armastust ei suuda sa kunagi taltsutada. Sa ei saa teda iialgi päriselt omale. Tema on see, kes hoiab ratsmeid oma käes ja viib su koos endaga taevasse tähtedeni ja sealt tagasi. Jäär on seksikas, sest ta on sellisena sündinud.

SÕNN

Sõnn on sensuaalne ja tuline. Seksikus on tema loomuses. Vastupidiselt Jäärale ei asu ta kohe asja juurde vaid armastab eelmänge. Sõnn tahab küünlaid ja luuletusi, ta tahab end tunda ühena oma kaaslasega. Ta silitab su nahka, suudleb su huuli niikaua, kuni sa nõrked, sosistab sulle kõrva sõnu, mida sa iialgi kuulnud ei ole ja mis su kujutlusvõime tööle panevad. Tema pilk, millesarnast ei ole, riietab su lahti ja paneb su värisema üle keha. Sõnniga vahekord on kõige rahuldavam ja unustamatu. Ta ajab su pea täiesti segi.

Kommentaare ei ole