Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Skorpioni nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Debby Hudson

 Armastus

Sa oskad lausa eeskujulikult oma elu organiseerida. Sul on palju plaane ja sa tahad juba mõtelda, mida te suvel võiksite ette võtta. Sul on ainult kahju, et sa oled ainukene, kes kõike organiseerib ja et su elukaaslane nii vähe huvi selle vastu tunneb. Sa tahaksid, et ta otsustaks rohkem ja et tal oleks samuti häid ideid välja pakkuda. Sul võib tekkida tunne, et teda üldse miski ei huvita ja et tal keegi teine on. Kui sa oled vallaline, siis sellel nädalal võib armastus su ellu tulla.

 

Tervis

Hoia end soojas ja vaata, et sa nohusse ei jää. Su tervis ei ole hetkel kõige tugevam. Selle tõttu peaksid sa enda eest rohkem hoolitsema. Ära unusta vitamiine võtta ja juua taimeteed.

 

 

Töö ja raha

Sinu rahaasjad peaksid hetkel olema üsna heas seisus. Veenus ise kaitseb sind. Ja toob su ellu rahu ja tasakaalu, eriti rahaasjadesse. Ära siiski torma liiga palju kulutama, ole kokkuhoidlikum. Töö juures peaks kõik hästi minema praegusel perioodil.

 

Pere ja sõbrad

Su lähedased on hakanud sulle viimasel ajal liiga palju etteheiteid tegema, katsu asjad sirgeks rääkida, et ei tekiks arusaamatusi. Ja ära too oma tööprobleeme koju kaasa, et su pere ei peaks liiga palju kannatama.

Kommentaare ei ole