Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Amburi nädalahoroskoop

Foto : unsplash / Debby Hudson    Armastus Sellel nädala...

Foto : unsplash / Debby Hudson

 

 Armastus

Sellel nädalal võib palju pingeid ja arusaamatusi tekkida, tulised vaidlused võivad aset leida, kirglikud leppimised toimida. Su kaaslane ei tea enam, mida öelda ja kuidas olla, sest sa võtad tuld igast sõnast ja näed kõikides tema tegudes rohkem halba, kui head. Kui sa oled vallaline, siis peaksid mõned toredad kohtumised su elus aset leidma, flirdist ja seiklustest juba puudu ei tule. 


Tervis

Ära unusta oma kehakaalu eest hoolitseda. Sest vabanedes liigsetest kilodest, kaoksid ka mitmed terviseprobleemid koos sellega. Kõige parem, kui sa teeksid läbi paarinädalase detox kuuri kehale, see aitab organismi puhastada ja väljutada talve jooksul kogunenud mürkaineid. 

 


Töö ja raha

Sa saad oma toimetused ilusti ära tehtud ja leiad lahendused kõikidele probleemidele. Energiast sul juba puudu ei tule. Suhtle rohkem oma kolleegidega, sest sa võid teada saada asju, millest sul polnud aimugi. Mis puutub rahaasjadesse, siis läheb kõik hästi. Pane kõrvale mustadeks päevadeks.


Pere ja sõbrad

Üsna rahulik nädal on sind ees ootamas. Selle jaoks, et sellest rohkem kasu saada, tegele rohkem oma perega, ära unusta ka kaugemaid sugulasi ja helista sõpradele.

Kommentaare ei ole