Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : pühapäev, 3. aprill

  Foto : unsplash / Adam Nieścioruk Jäär Armastus. ...

 

Foto : unsplash / Adam Nieścioruk

Jäär

Armastus.  Sa oled väsinud igapäevasest rutiinist ja tahad rohkem üllatusi oma ellu. Töö. Õhkkond on muutunud pingelisemaks. Töökaaslased on halvas tujus. Tervis. Planeetide seis kaitseb su tervist täna. Raha. Valva oma kulutusi. 

Väike nõuanne: mõtle paremaid mõtteid ja ära mõista kõiki inimesi kohe hukka


Sõnn

Armastus. Kodune õhkkond ei ole hetkel kõige parem, hea oleks, kui te räägiksite suud puhtaks. Töö. Täna õnnestuvad kõik su ettevõtmised, haara headest võimalustest kinni. Tervis. Su enesetunne pole just kõige parem, hoia ennast rohkem. Raha. Võib juhtuda, et sõprade eestvedamisel kulutad sa täna rohkem.

Väike nõuanne: ära räägi kõigile oma eraelust


Kaksikud

Armastus. Rahu ja vaikus valitseb su eraelus. Töö. Kiire päev on sind ees ootamas, võib-olla pead sa lisatunde tegema. Tervis. Ära unusta sporti teha ja liikuda, see parandab enesetunnet ja tervist. Raha. Organiseeri paremini oma rahaasju.

Väike nõuanne: ära mõtle nii palju selle peale, mis halvasti võib minna, mõtle rohkem sellele, mis hästi võib minna

 

Vähk

Armastus. Sa leiad, et su elu on praegu väga ilus ja sa oled rahul. Töö. Sul on keskendumisega raskusi. Tervis. Selleks, et jõudu juurde saada, pead sa rohkem puhkama. Raha. Ära ela üle oma võimete.

Väike nõuanne: jää igas olukorras rahulikuks

 

 


Lõvi

Armastus. Sa otsid hingelist lähedust täna. Töö. Sul on tunne, et kõik ei lähe sinu ootuste kohaselt. tervis. Hoolitse rohkem oma tervise eest. Raha. Ole ettevaatlikum praegusel hetkel.

Väike nõuanne: õpi oma vigadest


Neitsi

Armastus. Ära ütle midagi, mis muudaks olukorda hullemaks. Ole järeleandlikum ja leplikum. Töö. Sinu ümber on liiga palju rivaalitsemist tekkinud. Tervis. Sa oled liiga närviline ja kannatad suure stressi all. Raha. Kõik läheb hästi, tänane päev võib sulle tuua häid uudiseid. 

Väike nõuanne: vali paremini oma mõtteid


Kaalud

Armastus. Su kaaslane on viimasel ajal närvilisem ja ärritab sind kogu aeg. Töö. Kõik peaks hästi minema, kui sa muidugi ise oma käitumisega kõike ära ei riku. Tervis. Võib-olla oled sa väsinud lihtsalt ja vajad puhkust. Raha. Ära unusta oma eelarvest kinni pidada.

Väike nõuanne: kasuta oma jõudu targalt


Skorpion

Armastus. Sa oled olnud liiga hõivatud oma tööasjadega viimasel ajal ja jätnud oma suhte hooletusse. Töö. Ühtegi probleemi ei tohiks täna tekkida. Tervis. Muretsemiseks pole põhjust. Raha. Praegu oleks hea hoida rohkem kokku.

Väike nõuanne: ära muretse asjade pärast, mida sa muuta ei saa

 

 


Ambur

Armastus. Ära otsi mujalt vaheldust, sa võid kõik ilusa ära rikkuda oma kerglase käitumisega. Töö. Tänane päev ei tule just kõige kergem. Tervis. Tervis sulle muret ei tohiks valmistada praegusel hetkel. Jälgi paremini oma toitumist. Raha. Kõik läheb hästi.

Väike nõuanne: ära raiska oma aega tühiste asjade peale


Kaljukits

Armastus. Kuula paremini seda, mida su kaaslane sulle öelda tahab. Töö. Hoia eemale neist, kes näevad kõiges midagi halba. Tervis. Ära unusta sporti teha, see on hea nii kehale, kui vaimule. Raha. Ole ettevaatlikum.

Väike nõuanne: ära ütle kõike, mida sa mõtled


Veevalaja

Armastus. Väikesed arusaamatused võivad tekkida täna. Töö. Sa tunned igavust ega jaksa tööpäeva lõppu ära oodata. Tervis. Sa peaksid olema heas vormis täna. Raha. Hea oleks, kui sa mõtleksid rohkem tuleviku peale.

Väike nõuanne: ole püsivam oma ettevõtmistes


Kalad

Armastus. Mõned raskused võivad tekkida, ära hakka ainult asju üle dramatiseerima. Töö. Ära võta kõike nii isiklikult. Tervis. Hea oleksid, kui sa toituksid tervislikumalt. Raha. Ajad ei ole just kõige paremad aga kui sa pead oma eelarvest kinni, läheb kõik hästi. 

Väike nõuanne: võta ennast käsile ja ära lase välistel sündmustel oma elu juhtida

Kommentaare ei ole