Viimased lood

latest

Miks sa peaksid panema soola ukse ette?

    S oola ukse ette panemisel on oma mõte, see on kasulik mitmel erineval moel. Soola väärtust hinnati juba antiikajal tema puhasta...

 

 

Soola ukse ette panemisel on oma mõte, see on kasulik mitmel erineval moel. Soola väärtust hinnati juba antiikajal tema puhastava ja kaitsva toime pärast. Vanasti ohverdati soola samuti jumalatele
 Tänapäeval kasutatakse soola peamiselt toidu valmistamise juures aga ka selleks, et kurje vaime välja ajada, näiteks soola ukse ette pannes. Sool on elektromagneetilisi laineid väljastav kristall, mis aitab ruumist negatiivsust ja halba välja ajada. Sellepärast on ta ideaalne puhastamis- ja kaitsevahend.

Kuidas seda täpselt teha? 

Puista soola ukse maja ukse ja akende ette, samuti võid sa panna natuke soola igasse toa nurka. Ära unusta vahetada soola iga nädal ja vajadusel tihedamini, näiteks kui sool tõmbub mustaks on see märgiks, et su elamine on täis halba energiat. Ukse ees võid vahetada soolatõket lausa iga 24 tunni tagant, et ta oleks tõesti tõhus ja ei laseks negatiivsel sisse pääseda. Kasutatud sool viska vette (jõkke, ojasse või tualettruumi).
 
 
 
 
 


Samuti võid panna soola ukse ette, kui sa arvad, et su kodus kummitab. Pane soola kausikestega igasse toanurka ja lisaks sellele põleta enne puhastavat viirukit. Et teha seda kõike diskreetselt ja nii, et see väga teistele silma ei paistaks, pane sool näiteks lillevaasidesse või kasuta siis dekoratiivset meresoola.

Kui sa magad halvasti, siis võid panna kausitäie soola oma voodi alla ja vahetada see välja iga 21-päeva tagant. See rahustab und ja kaitseb.

Sa võid kasutada soola kaitset ka mujal, pane näiteks pisikesse riidekotikesse, mis su käekotti mahub natuke soola. See kaitseb sind halva eest kogu päeva jooksul. Hea on ka end pesta soolaga, see aitab keha puhastada kõigest halvast.

Kommentaare ei ole