Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Feng Shui reeglid magamistoas

    1. Voodi asetsus Voodi peab olema vastu seina, eemal uksest ja aknast. Hea une tagamiseks peab ust voodist nägema (vast...

 

 1. Voodi asetsus


Voodi peab olema vastu seina, eemal uksest ja aknast. Hea une tagamiseks peab ust voodist nägema (vastasseinast) aga voodi ei tohi olla ukse vastas - qi positiivse energia liikumisest väljaspool. Kui teie voodi on akna kõrval, võib su suhe põgeneda, sellepärast ära unusta kardinat akna ette panna.

Voodi peab olema asetsetud nii, et sinna saab mõlemalt poolt ligi (energia samuti). Voodialune peab olema tühi (ilma sahtlita, voodi ei tohi olla asetsetud ega toetuda otse põrandale).

Vaata, et su magamistoa all ei oleks garaazi, kus sa hoiad autot. Kõik metallist struktuurid magamistoa all on välistatud juba geobioloogilisest seisukohast. Ja magamistoa kohal ei tohi olla parabooli.

 

 

 2. Mööbel

Väldi liiga mööbliga üle kuhjatud ruumi, kus energia ei saa liikuda. Magamistuba peab olema vähese ja lihtsa sisustusega. Aseta kahele poole voodit kaks öökappi, et tõsta energia tasakaalu.

Vali rahuliku värviga mööbel, millel on ümmargused nurgad.

Osta hea madrats ja väldi kasutatud voodi ja madratsi ostmist, mis võivad olla halva chi allikaks.

Vaata, et voodil ei oleks sahtleid, sest energia peab saama liikuda ka voodi all.

Väldi samuti magamistoas raamatuid, vanu riideid, albumeid, dokumente ja pabereid ja isiklikke suveniire. Sest see võib õnne blokeerida.3. Magamistuba

Magamistuba on magamiseks või siis armunute vahel õdusaks koosolemis kohaks.

Magamistuba ei ole büroo, köök, pööning, osa laste toast, loominguline ateljee, suveniiride koht. Ja samuti mitte televiisori vaatamise ruum.

Väldi magamistoas kõiki elektrilisi aparaate, kaasa arvatud telekas. Televiisor loob halva magneetilise välja, mis võib rikkuda su und ja luua pingeid sinu suhtes.

Samuti ära jäta oma magamistuppa telefoni (laua- ega mobiili). Sest nad väljastavad elektromagneetilisi laineid, mis on tervisele ohtlikud.

 

 

 4. Värvid

Värvid on ühed lihtsamatest moodustest, kuidas kodu energiat muuta saab. Magamistoa värvid peaksid olema Yin tüüpi. Yin värv on õrn, sinine, roheline, roosa, lillakas, hallikas, pruun.

Voodilinade värv vali vastavalt sellele, millist tulemust sa soovid: roosa, et saada sensuaalsust ja punane, et oleks kirge.

Kaunista magamistuba tagasihoidlikult, hea valik on maastikke kujutavad maalid.5. Väldi shar-qui'd , tapvat energiat

Siin on nimekiri erinevatest esemetest, mida kindlasti vältida tuleb, sest nad tekitavad shar-qui'd.: televiisor; mööbel, mis ripub voodi kohal; lahtised kapiuksed voodi vastas; talad voodi kohal (katta riidega).

Peegel samuti ei ole hea, sest see häirib und. Allikad, posterid, fotod veemaastikuga võivad kaasa tuua raha kaotust.

Taimed toovad endaga kaasa yang' energiat, sellepärast on parem taimi vältida.
Kommentaare ei ole