{ads}

HIDE

Viimased

latest

9 märki sellest, et ta mõtleb ikka veel oma eksi peale

    Me kõik tahame uskuda suurde armastusse ja unustame sageli, et enne meid oli meie kaaslasel ka keegi. Ometi on just eksid need, k...

 

 

Me kõik tahame uskuda suurde armastusse ja unustame sageli, et enne meid oli meie kaaslasel ka keegi. Ometi on just eksid need, kes meid on suurel määral vorminud nendeks inimesteks, kes me praegu oleme. Leppimine teise inimese minevikuga ja selle võtmine sellisena nagu see on, on väga hea aga kõige olulisemaks jääb see, et suhe nende vahel peab olema lõppenud. Filmides ja seebikates näeb üsna selgelt ära, kui mõni tegelane mõtleb veel oma eksi peale. Kuidas päris elus lood on?
Mitte keegi ei taha olla sellise inimesega, kes ikka veel mõtleb oma eksi peale. Kui sul on mõned kahtlused ja sa arvad, et su kallim võib veel oma eksi armastada, siis siin on märgid, mis võivad su kahtlusi kinnitada.


1. Ta räägib temast tihti

Oled sa tähele pannud, et su kallim räägib palju oma eksist? Kui see nii on, siis võib-olla on see sellepärast, et ta tema järgi igatseb. Ja eksist rääkimine on üks võimalustest tema peale mõtelda. Pole tähtis see, kuidas ta seda teeb. Isegi, kui ta oma eksi kritiseerib. Sest kõik tunded, ka negatiivsed, jäävad siiski tunneteks.

2. Ta ei taha temast üldse rääkida

Just nimelt, ka vastupidine on üks märkidest. Liiga tihti eksist rääkimine on märk sellest, et ta tema järgi veel igatseb aga kui ta üldse ei räägi oma eksist, siis ka see ei ole hea märk. Kui ta on oma eksist üle saanud, siis ei peaks tekitama probleemi talle temast rääkimine. Kui aga lahku on mindud alles hiljuti ja inimene ei taha sellest rääkida, siis võib olla tahab ta oma tundeid tagasi hoida.
 
 
 


3. Ta on ikka veel osa tema elust

Üldiselt on vaja aega, et armastusest saaks sõprus ja lahku minemise järel jäetakse headesse suhetesse. Kui aga lahku on mindud hiljuti, siis ei peaks nad kohe omavahel aega veetma. Kui nad on aga lahus juba aastaid, siis pole sul midagi karta.

4. Tema ei tahtnud lahku minna

Kui soov lahku minna ei tulnud temalt, siis on üsna tõenäoline, et ta pole temast veel üle saanud. Sest uus elu on sunni viisiline ja mitte vaba valik.

5. Ta on käitub pühade ajal imelikult.

Võib juhtuda, et pühade ajal käitub ta teistmoodi, on rohkem hajevil ja eemal, seda sellepärast, et see meenutab talle endist elu. Minevikku koos eksiga. Koos veedetud puhkust.

6. Mõnikord läheb tal sassi ja ta kutsub sind oma eksi nimega

Sest ta on seda eesnime harjunud aastaid kasutama. Kui ta aga kutsub sind voodis oma eksi nimega, siis võib see olla sellepärast, et ta tema peale sel hetkel mõtles.
 
 
 


7. Ta kannab ikka veel neid riideid, mida ta eks talle ostis

Kui ta kannab ikka veel neid riideid, mida eks talle ostis või kinkis, siis on see loomulik, kui asi puudutab kallitesse riietusesemetesse. Kui aga asi puudutab vanadesse kulunud riietusesemetesse ja ta kinnitab, et see on eksi kingitus seotud veel mingi mälestusega, siis ilmselt mõtleb ta ikka veel oma eksile.

8. Ta üritab korrata samu harjumusi, mis tal eksiga oli. 

Uus suhe tähendab uusi harjumusi.

9. Ta on eksi peale vihane

Ära unusta, et armastuse vastand ei ole viha vaid ükskõiksus. Kui ta oma eksi vihkab, siis on tal ikka veel mingid tunded tema vastu, vastasel juhul ei peaks talle see kõik korda minema.

Kommentaare ei ole