Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

16. aprillil särab taevas täiskuu ja mitte tavaline, vaid roosa täiskuu! Millist mõju ta meile avaldab?

  Foto : unsplash / filmplusdigital Sellel laupäeval, 16. ap...

 

Foto : unsplash / filmplusdigital

Sellel laupäeval, 16. aprillil särab taevas täiskuu oma täies ilus Kaalude märgis ega jäta kedagi puudutamata. Seekordne täiskuu on väga võimsa energiaga. Nimetus roosa täiskuu tuleb aga selle järgi, et praegu on käes kevad ja lilled on õide puhkenud. Väga luuleline, kas pole? Aga ära enneaegu rõõmusta, sest astroloogide sõnul pole see Kuu sugugi nii roosa. 


Aprillikuu täiskuu on võimsa energiaga

Astroloogide sõnul aitab täiskuu meil mõnda olukorda selgemalt näha, teinekord võib see avastus teha natuke haiget, sest täiskuu toob valguse kätte meie kõige sügavamad hingesaladused ning toob välja kõik tagasihoitud tunded. 

Täiskuu tekitab tõelise emotsionaalse kaose meie elus ja seda juba sellel põhjusel, et seekordse täiskuu ajal on väga paljud planeedid opositsioonis. Käimas on Jäärade aeg, täiskuu aga tõuseb Kaalude märgis. Nende kahe märgi kohtumine toob kaasa aga midagi väga ilusat. 

 

 

Valmista oma vaim ette, sest järgnevatel päevadel muutud sa väga emotsionaalseks. Aeg on vaadata tõele näkku, meile ei anta lihtsalt teist valikut. Täiskuu valguse käes muutume me veelgi hapramaks ja õrnemaks. See võib tunduda küll üsna masendav aga tegelikult toob kaasa palju positiivset.

Kuna seekord särab täiskuu Kaalude märgis, siis soosib ta kõige rohkem Kaksikuid ja Veevalajat. Aga ka Lõvi ja Ambur võivad oodata häid uudiseid. 

Veemärkide jaoks võib see täiskuu olla üsna segadust tekitav.

Kõik sodiaagimärgid tunnevad täiskuu mõju omal moel, puudutamata ei jäta ta kedagi. 

Kommentaare ei ole