Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kas sa teadsid, et su nägu peegeldab su tervist?

    M õningad muudatused näos võivad olla märgiks sellest, et organismis on midagi korrast ära. Isegi, kui paljud muudatused leia...

 

 Mõningad muudatused näos võivad olla märgiks sellest, et organismis on midagi korrast ära. Isegi, kui paljud muudatused leiavad aset muudelgi põhjustel, näiteks hormonaalsetel, kliimast tingitud, erinevate ravimite toimejõust, toitumisest jne, siis on erinevad uuringud jõudnud järeldusele, et muudatused meie näos, mis leiavad aset ilma eelkirjeldatud tingimusteta, on hoiatuseks meile, et midagi ei ole meie tervisega korras.Allpool on ära toodud 14 näotsooni, mis võivad peegeldada tervise seisukorda.

1 ja 2.  Seedesüsteem

Kui sa märkad neil kohtadel musti punne, vistrikke või laike, siis ilmselt sinu seedesüsteem ei toimi nii , nagu vaja. Piira rämpstoidu, rasvade ja liigse soola tarbimist ja joo rohkem vett.

3. Maks

Kui muudatused on aset leidnud kolmandas näoosas, siis on sul ilmselt maksaga probleeme. Kas on siis tegemist lihtsalt kokkukuhjunud toksiinidega või liigsete mürkainete tarbimisega, mis on tervisele ohtlikud. Väldi alkoholi, kiirtoitu ja laktoosi. Söö rohkem puu- ja köögivilju, eriti toorelt. Tee läbi maksa puhastuskuur.

 

 4 ja 5. Neerud

Kõik see, mis on silmade ümber (ka mustad ringid) võib olla tingitud neerude halvast tööst. Joo rohkem vett, väldi soola ja tarbi rohkem diureetilise toimega toiduaineid.

6. Süda

See on tsoon, mida ohustab kõige rohkem akne ja komedoonid seda aga kõigile teadaoleval põhjusel. Kui aga sümptomid peaksid ilmnema ilma põhjuseta, siis võivad nad peegeldada südame tervist. Et selle vastu võidelda, väldi rasvast ja vürtsikat toitu. Selle asemel söö rohkem Omega-3 rasvaineid.

7 ja 8. Neerud

Siin võib probleemide põhjuseid olla mitmeid: veepeetus, kokkukuhjunud jääkained jne. Et probleemi lahendada tuleb rohkem vett juua ja vältida kohvi, gaseeritud jooke ja alkoholi.

9 ja 10. Hingamisteed

Need alad võivad märku anda hingamisteede allergiast või kroonilistest probleemidest, nagu astma. Loomulikult on tihti see tsoon ka suitsetajatel märgitud. Et seda probleemi lahendada tuleb lõpetada suitsetamine, tarbida värskeid toiduaineid ja alandada suhkru tarbimist.

 

 

 11 ja 12. Hormoonid

Sellel näoalal peegelduvad peamiselt hormonaalsed muutused, mis ilmnevad tavaliselt menstruatsioontsükli ajal. Isegi, kui paljude jaoks on see vältimatu, saab neid sümptomeid leevendada tervisliku toitumisega, harjutustega, korraliku magamisega, näonaha korraliku puhastamisega.

13. Magu

See näotsoon võib märku anda halvast seedimisest, jämesoole halvast tööst ja kõhukinnisusest. Siin tuleks menüüsse lisada rohkem kiudaineid, mida leidub ohtrasti puu-, köögi- ja teraviljades.

14. Stress

Kui sa märkad sellel näoalal ebaregulaarsusi, siis on võimalik, et su keha vajab puhkust ja aega, et taastuda. Stress võib põhjustada mitmeid erinevaid terviseprobleeme, kui sellele piisavalt tähelepanu ei pöörata. Et stressi vastu võidelda, on soovitatav puhata ja magada ning juua rohkem vett.

Ära unusta!

On olemas mitmeid erinevaid põhjuseid nahal esinevatele muutustele, nagu punnid, vistrikud, komedoonid või laigud. Ülalnimetatud põhjused on vaid oletuslikud. Parem viis on alati pidada nõu arstiga.

Kommentaare ei ole