Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sõnni nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Yoksel 🌿 Zok

 Armastus

Paaridele : mis puutub sinu eraellu, siis päris elu võiks olla palju ilusam, kui armastusromaan sellel nädalal aga ainult tingimusel, et sa ka ise omalt poolt kaasa aitad. Sa võid muuta ise oma elu ilusamaks, pöörates oma kaaslasele rohkem tähelepanu ning tehes talle väikseid kingitusi.

Vallalised: planeedid tahavad, et sellel nädalal kohtuksid sa ühe inimesega, kellel saab sinu elus olema tähtis koht. Võimalik, et sa tunned temaga kohe hingelist ja kehalist lähedust. Aga ära kiirusta ise liiga palju ja lase aeg otsustab kõik. Vastasel korral võid sa kõik kaotada.

 

Raha

Pluuto praegune aspekt on üsna soodne sinu rahaasjade jaoks. Selle tõttu on praegune periood ideaalne selleks, et maksta tagasi oma võlad ning parandada oma majanduslikku olukorda.

 

 

Tervis

Mitte ükski planeet ei mõjuta hetkel sinu tervise sektorit ja seda parem. Tänu sellele peaksid sa olema heas vormis. Ainult need, kes koormavad ennast liiga oma tööga ära, võivad tunda  väikeseid terviseprobleeme.

 

Töö

Praegune periood on üsna paljutõotav sinu elus. Edu saadab sind igal sammul, selle jaoks aga, et see nii jääkski, tuleb sul teha tarku valikuid ning jääda mõõdukaks kõiges. Jälgi paremini oma hoiakut ja oma sõnu, ära usalda kedagi liiga palju ja ära unusta, et sa võidad alati, kui sa ei räägi asjadest, millest sa pole kohustatud rääkima.

 

Pere

Peresisesed rõõmud ei inspireeri sind hetkel. Sul ei ole palju aega ei oma laste ega elukaaslase jaoks. Katsu paremini oma vaba aega organiseerida. 

Kommentaare ei ole