Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäära nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Yoksel 🌿 Zok

Armastus

Paaridele : planeedid on sellel nädalal sinu ja su südamega. Sa võid nautida rahulikult ilusaid hetki koos kaaslasega. Kõik läheb väga hästi, teie õhtud on täidetud teleka vaatamise või romantilise õhtusöögiga, vastavalt soovile. Valik on teie.

Vallalised: kui sa oled vallaline, siis tõenäoliselt kohtud sa mõne toreda inimesega sellel nädalal. Sellest inimesest võib saada ainult hea sõber, mitte kallim. Te olete liiga erinevad. 


Raha

Neptuuni mõju ei ole väga selge. Peamiselt tundub, et ta mõjutab pigem raha, mis on pandud investeeringute alla ja see tõotab võimalust suurema tulu teenimiseks järgmisel nädalal. 

 

 


Tervis

Järgmisel nädalal on sul palju energiat. Sa jõuad kõigega tegeleda ning ei kurda väsimuse üle. Kasuta seda perioodi ära selleks, et teha rohkem sporti. 


Töö

Kui sa usaldad Jupiteri, kes sinu töö sektoris sellel nädalal tegutseb, siis võid sa kindel olla, et hea õnn sind maha ei jäta. Kasuta seda perioodi ära selleks, et viia oma plaane ellu, rääkida sellest, mis sul südamel ja küsida paremat palka. 


Pere

Sa tunned, et sa ei saa teha alati seda, mida sa tahad ja pead väga palju piirama oma eraelu pere tõttu. See kurvastab sind natuke. Ära siiski unusta, et sul on kõik olemas, et organiseerida oma elu paremini ilma, et keegi selle tõttu kannatama peaks. Jäta mõned tööd ka teistele teha, sa ei pea kõike suutma ja alati olemas olema. Sul on õigus ka oma isiklikule elule.

Kommentaare ei ole