Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kalade nädalahoroskoop

Foto : u...

Foto : unsplash / Tadeusz Lakota

 

 Armastus

Paaridele : sa ei tunne end just kõige paremini ja su süda on raske. Sa tunned end nii üksi ehkki oled koos kellegagi. Sul on tunne, et ta ei mõista üldse su soove ja vajadusi ega oska täita tühjust sinu südames. Sa vajad hellust, hoolt ja armastust. Katsu sellest rääkida, ainult nii võid sa midagi muuta.

Vallalised: liiga palju armukadedust on praegu õhus. Ja lisaks sellele unistad sa liiga palju, isegi, kui sa kellegagi kohtuksid, ei jää see suhe kestma.

 

Raha

Pluuto halb aspekt võib sulle mõningaid probleeme kaasa tuua, seega vaata ette, kuhu sa astud. Organiseeri oma rahaasju paremini, nii leiad sa kiiremaid lahendusi oma probleemidele.

 

 

Tervis

Hoia end soojas. Su tervis ei ole sugugi nii tugev nagu sina seda arvad, seega ära käitu mõtlematult. Pane end soojalt riidesse. Joo kuuma teed ja ära unusta sooje sokke kanda.

 

Töö

Merkuur toetab sinu tööasju. Sa oled tark, su plaanid on selged ja sa leiad vahendeid, mille abil kõikidest takistustest üle saada. Sellel nädalal läheb kõik hästi. Väga hea periood on praegu.

 

Pere

Planeedid soosivad ka su pereelu. Ja seega peaks kõik olema rahulik su koduseinte vahel. Suhe lähedastega on hea  tänu sellele, et sa ei too tööalaseid probleeme koju kaasa. 

Kommentaare ei ole