Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sõnni nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Bob Canning

Armastus

Paaridele : kui su kaaslane käitub sellel nädalal täiesti ootamatult, siis ära ole imestunud, sest Saturni mõjutused on imelikud ja ebaregulaarsed. Ole kannatlik ja mõistev ning kõik läheb hästi.

Vallalised : sellel nädalal võid sa tunda armastust esimesest silmapilgust. Kuidas ka ei ole, suur armastus möödub sinust väga lähedalt. Nii lähedalt, et sa võid teda käega katsuda. Ära oma õnne maha maga ja hoia silmad lahti. Ja ära ole liiga tagasihoidlik ja hajameelne, kui sa selle võimaluse maha magad, teed sa endale elu lõpuni etteheiteid.


Raha

Tänu heale intuitsioonile võid sa sooritada väga kasulikke tehinguid sellel nädalal. Aga ära ilmaasjata oma rahaga mängima hakka, siis kaob hea õnn su kõrvalt.

 

 


Tervis

Üldiselt ei tohiks tervis sulle sellel nädalal muret valmistada. Teisest küljest, vaadates Neptuuni liikumist, on praegune aeg hea nende jaoks, kellel on probleeme krooniliste haigustega ja tõenäoliselt leiad sa sellisel puhul parima ravivõimaluse. Ka teisi ootavad head uudised seoses tervise paranemisega.

 

Töö

Julgusest sul juba puudu ei tule. Sa kasutad kogu oma jõudu selleks, et saada üle kõikidest takistustest, mis su tee peale tulevad. Katsu olla natuke kannatlikum.

 

Pere

Suhe lähedastega on sellel nädalal väga hea. Sa teed kõik, et su kallid tunneksid end hästi. Ja see on väga hea, sest teiste tänulikkus on sulle nagu palsam hingele. Kommentaare ei ole