Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Skorpioni nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Patrick Hendry

 Armastus

Paaridele : Tänu planeetidele läheb sellel nädalal kõik hästi ja su paarisuhe peaks olema üldjoontes harmooniline. Ära ainult jäta oma kallimat liiga palju unarusse, ole tema vastu hea ja tee talle ilus kingitus jõuludeks. 

Vallalised: ära kaota oma rõõmsat tuju, kui kõik ei lähe sinu soovide kohaselt. Kui armastus ei tulnud sinu ellu sellel aastal, siis järgmine aasta toob sulle palju häid võimalusi. 


Töö

Planeedid ise aitavad sind ja selle tõttu peaks hea edu saatma sind su ettevõtmistes. Ole ise ainult ambitsioonikam ja ära lepi keskpärasusega.

 


Tervis

Isegi, kui sul aega praegusel perioodil palju käes ei ole, katsu ikka igal vabal hetkel natuke puhata. Ja ära unusta panna kirja ja võtta vastu uue aasta lubadusi, mis aitavad sul oma tervist paremaks muuta. Kindlasti tuleks neist ka järgmisel aastal kinni pidada, sest tühjad lubadused ei ole midagi väärt.


Raha

Merkuur toetab sind ja su rahaasju. Ja tänu sellele võid sa iga päev saada väga häid uudiseid seoses rahaga. Kõik võib juhtuda, sa võid võita lotoga või saada suurema päranduse. Rahalaev on sinu poole teel.

Kommentaare ei ole