Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaalude nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Bruno Martins

 Armastus

Paaridele : sulle meeldivad muutused ja uuendused, selle tõttu peaksid sa sellel nädalal eriti rahul olema Uraan ise aitab muuta su suhet kallimaga lähedasemaks, te leiate taas teineteist ja viimaste nädalate pinged peaksid kaduma. Väga ilusad ja unustamatud hetked on teid ees ootamas.

Vallalistele : mõned pettumused võivad ees olla aga ei midagi tõsist, kõik võib siiski hästi lõppeda. Ära ainult usu kõiki lubadusi, mida sulle tehakse.

 

Töö

Kõik läheb väga hästi, kui sa sellel  nädalal katsud hoida keelt hammaste taga. Just sellel nädalal pead sa meeles hoidma seda, et rääkimine on hõbe ja vaikimine kuld. Ära unusta ka seda, et ka seintel on kõrvad ja kõike, mida sa ütled, võidakse sinu vastu ära kasutada. Ära räägi oma plaanidest kõikidele, kui sa ei taha probleeme juurde saada. 

 

 

Tervis

Tervis on sul sellel nädalal isegi väga hea. Tõenäoliselt praegu sul arsti juurde minna ei ole vaja. Pluuto ise hoolitseb su tervise eest ja selle tõttu ei tohiks ükski külmetushaigus sind kätte saada. Haigus ise väldib sind.

 

Raha

Sellel nädalal kulutad sa üsna palju ja see on ka normaalne. Loodetavasti ei kannata su majanduslik seis liiga palju selle tõttu. 

Kommentaare ei ole