{ads}

HIDE

Viimased

latest

Test: Kumba nägu sina esimesena näed? Vaata, mida see sinu kohta räägib!

  Tegemist on optilise illusiooniga, millel on kujutatud 2 nägu. See nägu, mida sa esimesena näed, võib rääkida sinu...

 


Tegemist on optilise illusiooniga, millel on kujutatud 2 nägu. See nägu, mida sa esimesena näed, võib rääkida sinu kohta üllatavaid asju.

Pildil on kaks inimest, üks neist on mees, teine naine. Kumba nägu sina esimesena näed?

1. Kui sa nägid naisenägu

Kui sa esimesena märkasid naisenägu, siis on sul kindel iseloom. Sa oled alati sina ise ja ei hakka end muutma selleks, et teistele meeldida. Samuti on sul oskus näha olukorda üldiselt ja mitte peatuda pikemalt detailidel. Sa oled ka emotsionaalne inimene, ent sa üritad rohkem tähelepanu pöörata headele asjadele oma elus ja kontrollida oma tundeid, ehkki maailmas aset leidev valu sind sageli halvab. Sinu kõige suurem väärtus on armastus ja lähedased inimesed. Sa ei talu reetmist ja ebaausust.2. Kui sa nägid mehenägu

Kui sa esimesena märkasid mehenägu pildil, siis oled sa üsna keerulise ja mitmekülgse iseloomuga. Sa pöörad palju tähelepanu detailidele ja pisiasjadele elus, mis eemaldab sind tihti eesmärkidest, mille sa endale seadnud oled. Oma loomult oled sa väga optimistlik ja positiivne, sulle meeldib suhelda. Sa oled hinnatud inimene, kelle seltskonda otsitakse. Sul on head ideed ja palju suuri plaane, sageli on su enda laiskus see, mis takistab sul neid täide viimast. Sa peaksid õppima mõtlema peaga ja mitte südamega.

Kommentaare ei ole