Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Suhe : mis on see uus meetod, mis muudab paarisuhte imeliseks

  Foto : unsplash / Jonathan Leppan Koos on hea olla aga sageli sellest üksi ei piisa, tuleb ise ka midagi teha selleks, et suhe toimiks. Se...

 

Foto : unsplash / Jonathan Leppan

Koos on hea olla aga sageli sellest üksi ei piisa, tuleb ise ka midagi teha selleks, et suhe toimiks. Selleks, et omavaheline läbisaamine ei muutuks halvemaks ja et tunded ei kaoks, tuleb oma suhte eest hoolitseda. Ja selle jaoks pole vaja mingit imet teha. Raamatuid selle kohta on palju

Mõned soovitused on küll kahtlased aga paljud väärivad järeleproovimist. Näiteks nagu 2-2-2 meetod, mis aitab rutiinist vabaneda ja veeta rohkem aega koos.

Järgides täpselt 2 - 2 - 2 meetodit, tuleb iga 2 nädala järel võtta aega, et olla omavahel kallimaga, organiseerida iga 2 kuu tagant nädalavahetus kahele ning minna koos puhkusele (ainult kahekesi) iga 2 aasta tagant. Ja seda programmi võiks hakata rakendama kohe suhte algusest saadik, et ei tekiks vabandusi. 

Need hetked, mis te omavahel koos veedate kallimaga, muudavad teie suhet veelgi tugevamaks ning paremaks. Ja aitavad teil leida suuremat omavahelist lähedust ning mõistmist.

Kommentaare ei ole