Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : neljapäev, 28. oktoober

Foto : unsplash / allwaysfind    Jäära horoskoop Ar...

Foto : unsplash / allwaysfind

 

 Jäära horoskoop

Armastus. Sa otsid võimalusi, kuidas oma kallimat üllatada. Töö. Kui sul on vaja täna rohkem keskenduda, siis läheb sul täna kõik hästi. Tervis. Organiseeri oma päevi nii, et su tervis selle all ei kannataks. Raha. Sissetulekud on stabiilsed, väljaminekud sõltuvad sinust endast.

Väike nõuanne : niipea, kui muremõte pähe tuleb, mõtle kahe asja peale, mis panevad sind naeratama.


Sõnni horoskoop

Armastus. Aeg on romantikat täis praegusel hetkel, isegi staažikamatel paaridel peaks olema teised mesinädalad. Töö. Asjad hakkavad sinu kasuks liikuma. Tervis. Kui sa suudad ennast kokku võtta ja hakkad tervislikumalt toituma, kaovad su terviseprobleemid ise. Raha. Väldi kahtlaseid tehinguid.

Väike nõuanne: kui sa ei ole õnnelik, siis aita teistel õnnelikuks saada ja kogu su elu muutub.


Kaksikute horoskoop

Armastus. Praegusel hetkel valitseb su armuelus rahu ja vaikus. Töö. Sa igatsed uute väljakutsete ja võimaluste järgi. Tervis. Viimasel ajal tunned sa suuremat väsimust ja selle tõttu kannatab su enesetunne. Raha. Rasked ajad hakkavad läbi saama ja juba varsti peaksid sa häid sõnumeid saama. 

Väike nõuanne: sa ei pea mitte kellelegi mitte midagi tõestama.

 

 


Vähi horoskoop

Armastus. Su elus on üsna tunneterikas aeg praegu. Töö. Sa oled ettevõtlik ning äratad imetlust. Tervis. Ära unusta spordiga tegeleda ja palju liikuda. Raha. Võib-olla kuuled sa täna midagi, mis võib aidata sul oma sissetulekuid suurendada. 

Väike nõuanne: näe midagi head igas päevas.


Lõvi horoskoop

Armastus. Meelelahutus on tänase päeva programmis. Töö. Sul on soov õppida ja teha kiiremini karjääri. Tervis. Kõik läheb hästi ja see ongi kõige tähtsam. Raha. Mis kiiresti tuleb, see kiiresti läheb.

Väike nõuanne: kui sa muudad oma vaatenurka, siis asjad muutuvad.


Neitsi horoskoop

Armastus. Mis siin ikka salata, sa oled armunud. Töö. Põnevad väljakutsed ootavad sind täna. Tervis. Katsu tervislikumalt toituda ja rohkem liikuda, see teeb su tervisele palju head. Raha. Üks rahaingel võib sulle täna appi tulla.

Väike nõuanne: Ära vaidle rumalate inimestega, nad kuulevad ainult seda, mida nad tahavad kuulda. 


Kaalude horoskoop

Armastus. Unustamatud hetked on sind täna ees ootamas. Vallalisi saadab hea õnn. Töö. Võib juhtuda, et sa saad preemiat. Kuidas ka ei ole, sind hinnatakse üha rohkem. Tervis. Puhkus kuluks praegu ära. Raha. Väga hea periood on algamas, leia võimalusi investeerimiseks.

Väike nõuanne: ära vaidle iseendaga ja ära süüdista ennast kõiges. Hoia ennast rohkem ja ole enda vastu parem.

 

Skorpioni horoskoop

Armastus. Elu võib sind täna meeldivalt üllatada. Töö. Planeedid toetavad su ettevõtmisi ning aitavad sul eesmärke täide viia. Tervis. Hoia ennast rohkem praegusel ajal. Raha. Mõtle enne, kui kulutad.

Väike nõuanne: kui sul pole plaane ega eesmärke elus, siis sa lihtsalt oled.

 

 

 

Amburi horoskoop

Armastus. Su paarisuhe muutub veelgi paremaks ja lähedasemaks. Töö. Sa suudad olulisi asju täna ära teha. Tervis. Võta endale aega puhkamiseks. Sa oled väsinud. Raha. Parem karta, kui kahetseda.

Väike nõuanne: tee nii, et igas päevas oleks midagi ilusat. 

 

Kaljukitse horoskoop

Armastus. Ära hoia oma emotsioone tagasi. Nii muutub su suhe veelgi paremaks. Töö. Sa võid täna ühe suure asja korda saata ja pälvida sellega kõikide imetlust. Tervis. Isegi, kui kiusatus on suur veeta terve õhtu teleka ees, siis katsu rohkem liikuda. Raha. Ära unusta säästa ja kokku hoida.

Väike nõuanne: kui sa tahad rahu, pead sa valmis olema järeleandmisteks.

 

Veevalaja horoskoop

Armastus. Tõenäoliselt alustate te ühe ühise projektiga, mis sind ja su kallimat veelgi liidab. Vallalisi ootab ees üks oluline kohtumine. Töö. Su ettevõtlikkust saadab edu. Tervis. Sa tunned liiga suurt stressi viimasel ajal aga leiad võimaluse, kuidas sellest üle saada. Hoolitse enda eest rohkem. Raha. Ära tee iga kuu samu vigu.

Väike nõuanne: sinu enda mõtted teevad sinust selle, kes sa oled.


Kalade horoskoop

Armastus. Naudi oma elu, sest armastuse koha pealt peaks kõik hästi minema. Töö. Sul avaneb võimalus silma paista ning oma oskusi ära kasutada. Tervis. Mitte midagi märkimisväärset, sa peaksid olema hea tervise juures. Raha. Parem, kui sa hoiaksid kokku suuremate ostude tarbeks.

Väike nõuanne: Ära kunagi unusta seda, kui oluline sa oled.Kommentaare ei ole