Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : esmaspäev, 25. oktoober

  Foto : unsplash / Nica Cn Jäära horoskoop Tänane...

 

Foto : unsplash / Nica Cn

Jäära horoskoop

Tänane päev toob su ellu palju armastust. Töö juures läheb kõik hästi, praegune periood on sinu jaoks väga hea. Tervis peaks sul samuti praegu hea olema ja oleks kahtlemata veel paremgi, kui sa valiksid hoolikamalt seda, mida sa sööd ning sööksid rohkem köögivilju, mida su organism vajab. Ja rahalise külje pealt oled sa praegusel hetkel suur kulutaja. 

Väike nõuanne: ära võta asju liiga isiklikult.


Sõnni horoskoop

Mis puutub armastusse, siis ei tohiks sa selle üle praegusel hetkel kurta. Töö juures oled sa ikka sama ambitsioonikas nagu varem. Tervise seisukoha pealt pole midagi märkimisväärset. Kui sa tunnedki väsimust, siis katsu õhtuti varem magama heita. Ja mis puutub rahaasjadesse, siis oleks parem, kui sa koostaksid eelarve ja peaksid sellest kinni. 

Väike nõuanne: ära muretse liiga palju ja ära võta elu nii tõsiselt. Naera rohkem ka väikeste asjade üle.

 

Kaksikute horoskoop

Kui sa elad koos kellegagi, siis peaks su suhe hakkama nüüd veelgi paremaks minema, te leiate üles veelgi suurema läheduse. Töö juures hakkavad kõik su pingutused nüüd ennast ära tasuma, sa võid saada peatselt häid uudiseid. Tervise seisukoha pealt oled sa hakanud liiga palju sööma ja see ei tee head su tervisele ega kehakaalule. Katsu parem rohkem liikuda. Rahalise külje pealt avaneb sul võimalus oma probleemid lahendada. 

Väike nõuanne: vabasta end kõikidest muremõtetest, kui sa tahad, et su elu paremaks muutuks. 

 

Vähi horoskoop

Mis puutub armastusse, siis peaks su elu praegusel hetkel väga ilus olema. Töö juures oled sa veelgi ambitsioonikam, kasuta seda perioodi ära, sest sa oled tõesti hetkel suurteks asjadeks võimeline ja võid kaugele jõuda. Tervis peaks sul hakkama vaikselt paranema, ära unusta iga päev piisavalt liikuda. Ja mis puutub rahaasjadesse, siis peatselt saad sa häid ja kaua oodatuid sõnumeid. 

Väike nõuanne: usalda iseennast rohkem ja ära näe kõike halvas valguses

 

 

 

Lõvi horoskoop

Armastuse koha pealt peaks su elus olema hetkel kiired ajad, mis teevad meele rõõmsaks. Töö juures saadab su ettevõtmisi hea edu, ole ettevõtlik ja algatusvõimeline. Mis puutub tervisesse, siis oleks parem, kui sa õhtuti sööksid vähem ja väldiksid kohvi joomist, kui sa ei taha, et sulle uneprobleeme kaasa toob. Ja rahalise külje pealt otsi võimalusi, kuidas oma raha paremini paigutada. 

Väike nõuanne: ära unusta oma lähedasi, eriti neid, keda su käekäik huvitab.

 

Neitsi horoskoop

Üks oluline kohtumine leiab aset kas siis täna või lähipäevil ja muudab su elu väga romantiliseks. Töö juures oled sa ettevõtlik ja paistad silma oma enesekindluse poolest. Mis puutub tervisesse, siis ära torma liiga palju, katsu vältida liigset stressi, hoidu muretsemisest, mõtle positiivseid mõtteid ja kõik läheb hästi. Ja mis puutub rahaasjadesse, siis hakkavad lõpuks ometi su probleemid lahenema ning sa võid hakata suuremaid plaane tegema. 

Väike nõuanne: ära otsi õnne sealt, kuhu sa ta kaotasid. 

 

Kaalude horoskoop

Mis puutub armastusse, siis on kõik võimalik aga tingimusel, et sa ise nõus oled. Töö juures pannakse tähele sinu oskuseid, sa võid varsti saada töökohustusi juurde. Tervise seisukoha pealt peaksid sa hetkel enda eest rohkem hoolitsema. Ja mis puutub rahaasjadesse, siis ära kuluta kõike, mis sul on. 

Väike nõuanne: iga pingutus viib sind eesmärgile lähemale, ära seda unusta.


Skorpioni horoskoop

Mis puutub armastusse, siis ootab sind ees väga ilus päev. Töö juures saad sa üle kõikidest takistustest ning suudad suuri asju korda saata. Mis puutub tervisesse, siis katsu rohkem sporti teha ning ära ärritu iga asja peale. Ning rahalise külje pealt oleks parem, kui sa ei kulutaks oma raha iga päev.

Väike nõuanne: katsu oma vigadest õppida.

 

 

 

Amburi horoskoop

Armastuse koha pealt on sinu elus algamas väga hea periood. Töö juures hakkavad probleemid lahenema. Praegu on hea aeg selleks, et võtta vastu uusi väljakutseid. Tervise seisukoha pealt joo ravimtaimeteed ja tee jõuharjutusi. Rahalise külje pealt võid sa saada häid uudiseid. 

Väike nõuanne: vaata alati päikese poole, siis jäävad varjud selja taha. 

 

Kaljukitse horoskoop

Need, kes igatsevad enda ellu leida hingesõpra, võivad rõõmustada, sest õige inimene ei ole enam kaugel. Töö juures saad sa täna kuulda häid uudiseid. Tervis ei tohiks sulle täna muret valmistada. Ja mis puutub rahasse, siis pead sa oma kulusid vähendama.

Väike nõuanne: ära kuula kadedaid inimesi ning ära pööra tähelepanu nende sõnadele.


Veevalaja horoskoop

Mis puutub armastusse, siis ei ole sa valmis järeleandmisi tegema ning ei lepi leigete tunnetega. Töö juures ole tähelepanelik täna, sa võid kuulda väga kasulikku infot. Tervis peaks hakkama paranema vaikselt. Ja rahaasjades peaks kõik hästi minema.

Väike nõuanne: kui sa tahad, et elu sulle naerataks, siis ole ise heas tujus.


Kalade horoskoop

Mis puutub armastusse, siis kõik sinu pingutused kannavad vilja. Töö juures tead sa, keda sa võid usaldada ja keda mitte. Mis puutub tervisesse, siis katsu vähem süüa ning liigu rohkem. Ja rahalise külje pealt katsu olla mõistlikum. 

Väike nõuanne: üks hea mõte hommikul võib muuta kogu su päeva.Kommentaare ei ole