Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Amburi nädalahoroskoop

  Foto : unsplash / ...

 

Foto : unsplash / Raimond Klavins

Armastus

Paaridele : Tänu planeetide seisule, läheb kõik sinu paarisuhtes väga hästi. Kui sa peaksid puhkusele minema, siis on sind ees ootamas üks ilusamaid puhkuseid. Ära unusta oma seltskonnaelu parandada, sest ka see muudab sinu suhet partneriga paremaks.

Vallalistele : Võib-olla on sind ees ootamas sellel nädalal mõned pettumused ja natuke südamevalu, sest sul on ikka veel kalduvus teisi inimesi liiga palju idealiseerida. Samuti on sul liiga suured ootused. See ei tee sulle aga head.

 

Töö

Praegune planeetide seis annab sulle palju häid ideid, mida sa saad sellel nädalal ellu rakendada. Kasuta seda perioodi ära, sul ei tule kahetseda. Teisest küljest muutud sa palju ambitsioonikamaks ja hakkad nägema võimalusi seal, kus teised ei näe midagi. Näita neile, milleks sa oled võimeline.

 

 

 

Tervis

Marss ise mõjutab sind positiivselt ja tagab sulle väga hea füüsilise ning vaimse vormi. Tuju on sul hea ja kõik läheb hästi. Need, kes on kannatanud viimasel ajal masenduse all, leiavad tagasi oma elurõõmu. Lisaks sellele kaovad kõik vereringega seotud probleemid. 

 

Raha

Planeetide seis aitab kindlustada su rahalist seisu. Mõned teie seast võivad saada eriti hea tööpakkumise. Kui sul on midagi müüa - mõni idee või ese - siis praegu on kõige õigem aeg selleks. 

Kommentaare ei ole