Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Veevalaja nädalahoroskoop

  Foto : unsplash / ...

 

Foto : unsplash / Aaron Burden

Armastus

Paaridele : Sa elad oma roosal pilvel praegu. Tänu Veenuse asendile, on sinu paarisuhtes praegu armastust, romantikat ja natuke salapära. Sa naudid täiesti seda aega ja ei muretse mitte millegi pärast.

Vallalistele : Veenus ise toob su teele palju häid võimalusi. Veenuse heal mõjutusel on sul suur võimalus kohtuda selle õige inimesega, keda sa nii kaua otsinud oled.

 

Töö

Sa oled ettevõtlik, ambitsioonikas, sihikindel ja tead, mida tahad. Sind ei peata miski. Ja head tulemused ei lase ennast oodata.

 

 

 

Tervis

Sa elad kiiret elu ja ei tea, mis on väsimus. Sa tunned end imehästi ja seda suurel määral tänu Uraanile. Ainuke asi, et see planeet võib panna sind elama üle oma võimete ja selline pingeline elu võib kaasa tuua uneprobleeme ning närvilisust. Katsu tempot maha võtta ning leia aega puhkamiseks.

 

Raha

Tähed hoiatavad sind raha suhtes. Ära lase end kaasa meelitada kahtlastest tehingutest, mis tõotavad suurt kasu tuua aga millel puuduvad garantiid. Ära pane oma raha hasartmängude alla, sest võiduvõimalus on väga väike. Ja ära paiguta oma raha sinna, kus sa ise selle kurssi jälgida ei saa. 

Kommentaare ei ole