Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Suhe : 8 asja, mida igas suhtes ette tuleb

Foto : unsplash / Damir Spanic     Igas suhtes ette vältima...

Foto : unsplash / Damir Spanic

 

 

Igas suhtes ette vältimatuid olukordi. Ja mitte kellegi elu ei ole roosiline iga päev.

Te olete koos olnud juba mitu aastat ja sul on tunne, et teie suhe ei ole enam see, mis enne Isegi, kui su tunded on jäänud samaks, tülitsete te viimasel ajal liiga palju ja ärritute tühiste asjade pärast. Tegelikult tuleb igas suhtes ette nii häid, kui halbu aegu. Aga meeles hoiame ikka kõige rohkem seda, mis valesti on. Ent ära muretse sellepärast, sest kõigil tuleb selliseid olukordi ette.


1. Need hetked, kui sa teda ei usalda

Sellel on väga suur vahe, kui sa kahtled tema sõnades siis, kui ta on väidab, et pani juhuslikult ukse võtmega lukku või ei usu sa lihtsalt teda, kui ta katsub sulle selgeks teha, et see tekstisõnum polnud üldsegi talle mõeldud. Usaldus on väga õrn ja kui usaldust on rikutud, on seda raske tagasi saada. Kui sa aga otsustad oma kaaslast usaldada, siis teed sa talle sellega suure kingituse.


2. Need hetked, kui sul on temaga igav

See ei tähenda sugugi nagu ei armastaks sa teda enam. Kui sa arvad, et kõige ilusam paar mitte kunagi omavahel igavust ei tunne, siis sa eksid. See on täiesti normaalne, et teil ei olegi alati üksteisele midagi öelda, te ei peagi ju kogu aeg rääkima. Vaikimine on teinekord palju suurema väärtusega.

Tähtis on, et sa tunneksid end temaga koos olles hästi. Siis polegi ju tähtsust, kui sa mõnel vihmasel nädalavahetusel tema kõrval igavust tunned. 

 

 

 

 


3. Need hetked, kui te üldse milleski nõus ei ole

Kas sa tõesti usud, et on selliseid paare, kelle vahel erimeelsusi ja lahkarvamusi üldse ette ei tule? See on täiesti ebareaalne. Sa pead sellega arvestama, et teil tuleb veelgi erinevaid arvamusi ja lahkhelisid ette. Ja seda parem, sest kui te oleksite kõiges ühel meelel, hakkaks lihtsalt igav. Aga hea suhtlemine on see, mis aitab sinul selgitada oma vaatenurka ja temal seda mõista.


4. Need hetked, kui sa ei taha teda voodis

Neid hetki võib hetke tulla sagedamini või mitte. Aga ära muretse, seda juhtub kõikidega. Isegi, kui on tähtis oma suhte eest hoolitseda ja hoida kirge üleval, siis ei maksa sul ka end halvasti tunda, kui sa sellel nädalal ei lasknud tal end puudutada. 


5. Need hetked, kui sa tunned end üksi

Isegi koos kellegagi elades tuleb ette hetki, kui sa tunned end üksi. Eriti siis, kui see teine inimene sind ei mõista. Õnneks ei kesta see kaua. Ja tähtis on sellest rääkida. Rahulikult.

 

 

 

 


6. Kui sa hakkad kahtlema teie suhtes

Kes ei oleks mõtelnud mõnikord sellele, kas ta tegi õieti valides just selle inimese. Äkki mõne teisega oleks elu hoopis teistmoodi? Parem? Eriti peale tülitsemist tulevad sellised mõtted pähe. Seejärel sa unustad selle üldse. Või siis, et mis siis, kui oleks kolinud hoopis Ameerikasse? Milline mu elu siis oleks olnud? 

Aga ära muretse, ka kõige õnnelikumates paarides võivad inimesed aeg-ajalt kahelda oma valikutes.


7. Need hetked, kui te teineteisele meelega haiget teete

Ja see teeb väga palju haiget, kui inimene, kes sind armastab, ütleb sulle vihahoos selliseid asju, mida sa uskunudki poleks. Kui sa arvasid, et teie omavahel kunagi ei ärritu, siis sa oled sügavalt eksinud. Ja sa pead mõistma, et nii nagu tema võib sulle sõnadega haiget teha, teed ka sina talle.


8. Need hetked, kui sa tahad olla üksi, ilma temata

Pikk suhe ei ole see, mis on kõige kirglikum. Iga kaaslane peaks hoidma alal oma salaaeda, võtma aega iseendale, veetma aeg oma sõprade ja perega. Ja see ongi hea, kui inimene hindab seda aega, mil ta on üksi, ainult iseendaga. 


Selliseid hetki tuleb ikka ette igas suhtes. See ei tähenda nagu hakkaks teie suhe maha jahtuma. Vastupidi. Selliseid hetki tuleb kõikidel ette.

Kommentaare ei ole