Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Nädalahoroskoop 15 - 21. märts

Foto : unsplash / Yoksel Zok      See nädal tuleb eriti hea...

Foto : unsplash / Yoksel Zok

 

 

 See nädal tuleb eriti hea kõigile, kes on sündinud Vähi ja Skorpioni tähtkujus, sest Merkuur lahkub Veevalajast ja seab end sisse Kalades. 


Jäära nädalahoroskoop ( 21. märts - 20. aprill) - õhus on armastust

Kallis Jäär, see nädal toob sulle lootust ja head õnne. Alates 21. märtsist jõuab armastuseplaneet Veenus sinu märki ja sind on ees ootamas eriti romantiline periood. Vallalistel on just praegu kõige suurem võimalus õige inimesega kohtumiseks. 


Sõnni nädalahoroskoop (21. aprill - 20. mai) - töö juures on tulemas häid uudiseid

Kallis Sõnn, head uudised tulevad lõpuks ometi. Alates esmaspäevast ei ole Merkuur enam sinu märgi vastu ja võtab sind hoopis oma soosingusse. Tänu sellele leiad sa parema võimaluse töö juures ilma paista. Ka eraelus on ilusaid hetki oodata. Teisipäev, kolmapäev ja neljapäev toovad sulle õnne.


Kaksikute nädalahoroskoop ( 21. mai - 21. juuni) - energiat täis

Nädala algus ei lähe sinu ootuste kohaselt. Merkuur keerab sulle selja ja tekitab pingeid lähedaste ja töökaaslastega. Marss muudab sind impulsiivsemaks. Energiast sul aga puudu ei tule. Kasuta seda ära uute plaanidega tegelemiseks. Nädala lõpp tuleb rahulikum, Veenus valmistab sulle ilusa kingituse pühapäeval.


Vähi nädalahoroskoop ( 22. juuni - 22. juuli) - edu tööasjades

See nädal algab üsna hästi, Merkuur on sinu kõrval ning toetab sind tööga seotud asjades, seega headest võimalustest sul puudu ei tule. Teisipäev, kolmapäev ja neljapäev toovad head õnne, sest Kuu on sinu kõrval. 

 

 

 

 

 


Lõvi nädalahoroskoop ( 23. juuli - 22. august) - sa tõused tuhast

Sellel nädalal teeb Merkuur vaherahu sinu märgiga ja tänu sellele saad sa taas rahulikult hingata. See tuleb sulle kasuks, eriti peale viimaseid pingelisi nädalaid. Töö juures on häid uudiseid tulemas ning Veenus toetab su eraelu.


Neitsi nädalahoroskoop ( 23. august - 22. september) - ilusad hetked

Veenus ei ole enam sinu märgi vastu ja tänu sellele läheb kõik hästi. Ideaalne hetk kõikidele vallalistele selleks, et leida õiget inimest oma ellu. Nädala alguses võib Merkuur tuua mõningaid takistusi tööasjadesse. 


Kaalude nädalahoroskoop ( 23. september - 22. oktoober) - suhtlemine on võti

Sa oskad väga hästi rääkida ja sellel nädalal tuleb su hea suhtlemisoskus sulle kasuks, kui Veenus on opositsioonis sinu tähemärgiga ja tekitab pingeid sinu ja su lähedaste vahele. Ole kannatlik ja õpi teisi kuulama.


Skorpioni nädalahoroskoop ( 23. oktoober - 22. november) 

Kuu ja Jupiter on seisavad sinu vastu teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval. Sa võid olla närvilisem ja kannatamatum, eriti lähedastega suheldes. Et ennetada vaidlusi, eemaldu kohe, kui õhus pingeid tekib. Varsti aga kõik muutub ja Merkuur asub sind taas toetama ja tõotab häid uudiseid tööasjades. 

 

 

 

 

 

 

Amburi nädalahoroskoop ( 23. november- 21. detsember) 

Isegi, kui Merkuur läks sinu kõrvalt minema ja võib tuua mõningaid takistusi kaasa tööasjadesse, võid sa kindel olla Veenuse abile. See armastuseplaneet aitab sul pingeid maandada nii eraelus, kui töö juures. Ka Jupiter toob sulle head õnne. Planeetide seis on sinu jaoks üsna soodne terve nädala jooksul.


Kaljukitse nädalahoroskoop ( 22. detsember - 20. jaanuar)

Kallis Kaljukits, Merkuur naeratab sulle sellel nädalal ja toob sulle palju edu ja head õnne töö juures. Väga kasulikud kohtumised aitavad sul suuremaid plaane teha. Kasuta seda nädalat ka selleks, et oma elukaaslasega rohkem koos olla, sest alates pühapäevast ei soosi Veenus enam sind.


Veevalaja nädalahoroskoop ( 21. jaanuar - 19. veebruar)

Kallis Veevalaja, Merkuur lahkub sinu märgist selleks, et minna Kaladesse. Veenus võtab sind aga oma soosingusse tagasi ja toob sulle palju õnne armastuses. Sellel nädalal võta vastu suuri otsuseid ja tee suuri plaane kõigega, mis on seotud armastusega.


Kalade nädalahoroskoop ( 20. veebruar - 20. märts)

Kallid Kalad, see kuu on teie kuu. Merkuur Kalades toob kaasa edu ja head õnne tööasjades ning uusi ja huvitavaid kohtumisi. Lisaks sellele soosib teid Veenus ja seega läheb armastuse kõik hästi. Ainuke asi, mis kimbutada võib, on energiapuudus ja väsimus.Kommentaare ei ole